Προσωρινές τοποθετήσεις εκπ/κών ΠΕ60 και επανατοποθετήσεις ΠΕ 19-20 σε σχολικές μονάδες της Π.Ε. Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
Από τη Διεύθυνση Π/θμιας Εκπαίδευσης και το ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας ανακοινώνονται τα ονόματα των εκπ/κών ΠΕ60 – Νηπιαγωγών και ΠΕ19-20 Πληροφορικής που τοποθετούνται σε σχολικές μονάδες της Π.Ε. Καρδίτσας για το σχολικό έτος 2016-2017, σύμφωνα με τις υπ’ αριθμ. 33η/21-09-2016 και 34η/22-09-2016 Πράξεις του ΠΥΣΠΕ.
ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ60 - ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΣΕ ΝΕΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-2017
1. Δημακοπούλου Βασιλική: από διάθεση στο 4ο Ν/Γ Μουζακίου.
2. Τσουπαροπούλου Αντωνία: από διάθεση στο 40ο Ν/Γ Καρδίτσας.
3. Μπίλλη Ελισσάβετ: από διάθεση (λειτ. υπεράριθμη) στο Ν/Γ Λεονταρίου.
ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ19-20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-2017
1. Δαλέζιος Νικόλαος: 15ώρες στο 8ο Δ.Σ. Καρδίτσας, 4ώρες στο Δ.Σ. Κρύας Βρύσης και 4ώρες στο Δ.Σ. Καλλιφωνίου.
2. Κοντούλη Βασιλική: 16ώρες στο 5ο Δ.Σ. Καρδίτσας και 7ώρες στο 12ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
3. Κρομμύδα Δήμητρα: 16ώρες στο 9ο Δ.Σ. Καρδίτσας και 6ώρες στο Δ.Σ. Μαυρομματίου.
4. Φλώρος Γρηγόριος: 12ώρες στο 14ο Δ.Σ. Καρδίτσας και 11ώρες στο 18ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
5. Λάππας Σεραφείμ: 6ώρες στο Δ.Σ. Ματαράγκας, 6ώρες στο Δ.Σ. Καρποχωρίου, 6ώρες στο Δ.Σ. Αγ.Θεοδώρου και 5ώρες στο Δ.Σ. Σταυρού.
6. Τσαρούχας Γεώργιος: 12ώρες στο 2ο Δ.Σ. Σοφάδων και 11ώρες στο 4ο Δ.Σ. Σοφάδων
7. Θανόπουλος Λεωνίδας: 13ώρες στο 1ο Δ.Σ. Καρδίτσας, 6ώρες στο Δ.Σ. Μητρόπολης και 4ώρες στο Δ.Σ. Αγ.Τριάδας.
8. Παππάς Παναγιώτης: 13ώρες στο 10ο Δ.Σ. Καρδίτσας και 9ώρες στο 13ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
9. Τσιαμούρτα Ελένη: 12ώρες στο 4ο Δ.Σ. Καρδίτσας, 6ώρες στο Δ.Σ. Καρδιτσομαγούλας και 4ώρες στο Δ.Σ. Αγναντερού.
10. Κολοβός Δημήτριος: 6ώρες στο Δ.Σ. Ανάβρας, 6ώρες στο Δ.Σ. Λεονταρίου, 7ώρες στο 1ο Δ.Σ. Σοφάδων και 4ώρες στο Δ.Σ. Φύλλου.
11. Ακρίβος Βασίλειος: 11ώρες στο 3ο Δ.Σ. Καρδίτσας και 12ώρες στο 7ο Δ.Σ. Καρδίτσας
12. Μυλωνά Αικατερίνη: 9ώρες στο 3ο Δ.Σ. Παλαμά, 8ώρες στο 1ο Δ.Σ. Παλαμά και 6ώρες στο 2ο Δ.Σ. Παλαμά.
13. Τζιωρτζιώτη Ειρήνη: 15ώρες στο 2ο Δ.Σ. Καρδίτσας, 6ώρες στο Δ.Σ. Αρτεσιανού και 2ώρες στο Δ.Σ. Αγναντερού.
14. Μαυραντζάς Νικόλαος: 16ώρες στο 6ο Δ.Σ. Καρδίτσας και 6ώρες στο Δ.Σ. Καλλιθήρου.
15. Τεταγιώτης Μιχαήλ: 6ώρες στο Δ.Σ. Ιτέας, 7ώρες στο 19ο Δ.Σ. Καρδίτσας, 6ώρες στο Δ.Σ. Προαστίου και 4ώρες στο Δ.Σ. Κυψέλης.
ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ05 – ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-2017
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΣΧΟΛΕΙΑ | ΩΡΕΣ |
1 | 3ο /13ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 6 | |
Χαϊδεμένου Ιωάννα | 5ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | |
18ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | ||
4ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 2 | ||
10ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 2 | ||
2 | Δ.Σ. Ιτέας | 4 | |
Τσαυταρίδου Ευθυμία | 9ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | |
2ο Δ.Σ. Παλαμά | 4 | ||
3ο Δ.Σ. Παλαμά | 4 | ||
Δ.Σ. Καρποχωρίου | 2 | ||
1ο Δ.Σ. Σοφάδων | 2 | ||
3 | Μπαλαμπάνη Ελευθερία | 2ο Δ.Σ. Σοφάδων | 6 |
1ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 2 | ||
1ο Δ.Σ. Σοφάδων | 2 | ||
6ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | ||
8ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | ||
2ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | ||
4 | 8ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | |
Βοϊλάκου Θεώνη | 14ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | |
12ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 2 | ||
Δ.Σ. Αρτεσιανού | 4 | ||
Δ.Σ. Μητρόπολης | 4 | ||
Δ.Σ. Καρδιτσομαγούλας | 4 | ||
5 | Δ.Σ. Προαστίου | 4 | |
Αγγελούση Μαρίνα | Δ.Σ. Καλλιθήρου | 4 | |
Δ.Σ. Αγ.Θεοδώρου | 2 | ||
Δ.Σ. Ματαράγκας | 4 | ||
Δ.Σ. Κρύας Βρύσης | 1 | ||
Δ.Σ. Μαγούλας | 4 | ||
7 | 4ο Δ.Σ. Σοφάδων | 10 | |
Ξυνού Χριστίνα | Δ.Σ. Λεονταρίου | 2 | |
3ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | ||
19ο Δ.Σ. Καρδίτσας | 4 | ||