|
|
|
|
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» |
|
|
Αρχοντής Δημήτριος του Νικολάου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.ΖΑΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΠΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΚΟΝΤΙΝΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΜΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΡΜΠΑ ΘΩΜΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΡΧΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΖΑΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
4.ΖΟΡΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5.ΚΑΡΑΜΕΤΟ
ΙΩΑΝΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
6.ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
7.ΚΑΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
8.ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ – ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ |
|
|
9.ΚΑΤΣΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
10.ΚΑΤΣΙΚΟΒΟΡΔΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ – ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
11.ΚΟΛΙΟ ΗΛΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ |
|
|
12.ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
13.ΚΟΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
14.ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
15.ΚΟΥΤΣΙΑΛΗ
– ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
16.ΚΡΙΠΟΥΡΗ ΠΕΤΡΟ
του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
17.ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
18.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΟΥΚΑ |
|
|
19.ΛΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
του ΘΩΜΑ |
|
|
20.ΜΠΑΚΑΡΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
21.ΜΠΑΜΠΛΕΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
22.ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
23.ΜΠΟΛΤΣΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
24.ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
25.ΞΥΛΟΜΕΝΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
26.ΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
27.ΣΙΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
28.ΣΠΥΡΟΥ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
29.ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΗΡΑΚΛΗ |
|
|
30.ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
31.ΤΣΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
32.ΤΣΙΡΕΠΑ – ΤΣΕΛΙΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
33.ΧΑΝΤΖΟΠΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΜΠΟΥΤΑ ΒΑΪΟ του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
3.ΠΟΛΥΖΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ ΚΡΙΤΩΝΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
2.ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ
– ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ – ΓΚΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
6.ΔΡΑΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
7.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΩΗ του
ΘΩΜΑ |
|
|
8.ΚΑΡΑΝΑΣΙΟ ΘΩΜΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
9.ΠΕΤΡΟ ΣΩΤΗΡ του ΓΙΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΕΥΓΑΡΑ
– ΛΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΝΤΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΠΑΝΑΓΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
5.ΣΒΕΡΩΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΚΑΡΟ ΧΡΗΣΤΟ
του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΜΕΛΛΟ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗ
ΘΕΟΔΩΡΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΡΗΓΟΡΑΚΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΝΤΕΡΕ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
4.ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΖΗΣΗ |
|
|
2.ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
3.ΤΑΜΠΑΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΘΩΜΑ
του ΜΕΝΕΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΙΔΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΣΚΡΕΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
3.ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4.ΧΑΡΟΚΟΠΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ |
|
|
2.ΝΤΟΒΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΡΙΖΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΨΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΣΠΗΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΗΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
2.ΜΥΡΙΣΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΕΤΣΑ ΣΩΚΡΑΤΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ |
|
|
4.ΤΣΟΥΡΜΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΪΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΝΤΖΑΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΝΤΑΚΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΜΠΟΤΣΙΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΕΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΠΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΠΑΦΛΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΟΠΛΕΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ |
|
|
2.ΚΟΥΣΚΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
2.ΚΟΓΙΑ ΠΑΥΛΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΚΟΡΔΑΤΟ ΣΤΑΥΡΟ του
ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
4.ΜΠΟΛΤΣΗ ΦΩΤΙΟ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ
ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΙΑΚΑ
ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΡΥΠΑ ΘΩΜΑ του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΟΥΣΚΛΑΒΙΤΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
2.ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΑΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΑΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΖΑΡΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΡΑΚΗ ΠΕΤΡΟ του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΤΖΙΟΛΙΑ ΘΩΜΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΝΕΡΑΙΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΜΑΚΡΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΞΙΝΟΝΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΚΛΗΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΕΤΣΚΑ ΗΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΜΙΧΟ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
ΣΤΕΦΑΝΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΡΟΥΤΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΑΚΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΓΚΟΡΤΣΑ ΑΓΟΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
4.ΡΑΠΤΗ ΗΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΣΣΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΝΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΒΑΡΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΟΡΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΖΝΕΣΗ ΧΡΗΣΤΟ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|