|
|
|
|
«ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ» |
|
|
Βερίλλης Δομήνικος του Κωνσταντίνου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΚΟΛΟΒΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗ του
ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΑΝΤΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΔΑΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ
του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΘΩΜΑ
του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΘΩΜΑ
του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΠΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΖΗΣΟΠΟΥΛΟ ΘΩΜΑ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
2.ΘΩΜΟΠΟΥΛΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΚΑΣΣΟ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΝΤΟΥΡΛΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
ΛΑΜΠΡΟ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
3.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
5.ΒΟΤΣΗ ΘΕΟΦΑΝΗ
του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
6.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
7.ΓΑΛΟΥΣΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
8.ΓΕΝΝΑΔΙΟ
ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
9.ΓΕΡΑΣΗ ΑΘΗΝΑ του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
10.ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11.ΓΚΑΣΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
12.ΖΟΥΜΠΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
13.ΚΑΜΠΕΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
14.ΚΑΠΡΑΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
15.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
- ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
16.ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
|
|
17.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΘΩΜΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
18.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
19.ΜΥΛΩΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
20.ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ
- ΜΠΡΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
21.ΝΤΟΒΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
22.ΞΥΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
23.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
24.ΠΑΡΑΘΥΡΑ – ΓΑΚΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
25.ΠΕΤΣΑ
- ΜΑΝΤΖΙΑΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
26.ΣΒΕΡΩΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
|
|
27.ΣΔΡΑΚΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
28.ΣΟΥΦΛΑΚΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
29.ΣΠΥΡΟΥΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
30.ΣΩΤΗΡΛΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
31.ΤΑΝΤΟ
ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
32.ΤΑΝΤΟΥ -
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΛΚΜΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
33.ΤΣΑΝΤΣΑΛΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ |
|
|
3.ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΘΩΜΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΜΠΑΚΑΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
5.ΜΠΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΑΡΓΥΡΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.ΒΑΡΣΑΜΗ ΒΗΣΣΑΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΒΗΤΤΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
5.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
6.ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
7.ΚΑΠΡΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
8.ΛΥΧΡΙΤΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
9.ΜΟΛΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
10.ΠΑΠΑΔΗΜΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11.ΤΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
12.ΧΡΥΣΙΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΒΟΥΤΣΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.ΓΥΦΤΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
5.ΞΥΦΩΛΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ |
|
|
6.ΣΒΕΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΚΡΙΒΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΑΜΗΝΖΙΟ ΘΩΜΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
|
|
|
1.ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΒΑΪΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΚΩΤΣΗ ΘΩΜΑ του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΩΚΡΑΤΗ |
|
|
4.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΣΚΟΝΔΡΑ ΒΑΪΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΜΠΑΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΥΚΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΣΚΟΥΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΙΔΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΡΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΣΤΑΘΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΞΗΝΤΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΔΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
4.ΣΙΩΜΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΚΩΣΤΕΛΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ |
|
|
3.ΣΑΚΚΑ ΣΩΤΗΡΙΟ
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΣΑΚΚΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΣΠΗΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΪΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΛΑΚΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
3.ΣΙΑΤΗΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΝΤΕΡΕ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
2.ΝΤΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΣΚΟΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
|
|
4.ΦΥΤΣΙΛΗ
ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΑΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.ΜΠΟΥΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΠΑ ΘΩΜΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΟΠΛΕΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
2.ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΣΟΥΦΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΦΩΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΕΓΓΛΕΖΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2.ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΟΛΤΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΕΡΟΥΚΗ ΛΑΜΠΡΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
3.ΣΙΑΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ |
|
|
4.ΣΤΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΟΥΓΚΛΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|
|
2.ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΠΕΤΡΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΤΕΤΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
|
|
4.ΤΖΕΛΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΚΑΡΙΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΕΛΙΣΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΟΝΤΙΒΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
2.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΑΜΠΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗ ΜΕΤΑΞΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΡΑΝΤΖΟ ΘΩΜΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
4.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΛΟΧΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΪΠΑΛΕΞΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΠΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΣΟΥΤΕΡΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
4.ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΟΓΚΑ
ΣΤΕΦΑΝΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΑΙΔΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΜΕΛΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΟΡΕΣΤΗ |
|
|
4.ΣΙΟΥΡΤΟ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΝΕΡΑΙΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΑΚΗ ΛΑΜΠΡΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΜΟΝΑΝΤΕΡΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΧΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΞΙΝΟΝΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΌΛΓΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
3.ΣΚΟΤΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4.ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΚΛΗΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΟΓΑΜΒΡΟ ΘΕΟΦΙΛΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΠΛΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟ του ΛΟΥΚΑ |
|
|
2.ΚΟΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΣΙΑ
ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΜΗΤΡΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΙΤΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΩΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ
ΙΩΑΝΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝΗ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΡΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
2.ΜΠΡΟΥΤΣΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΣΙΟΥΡΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΩΤΣΙΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΞΥΔΙΑ ΛΑΜΠΡΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΣΣΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2.ΚΑΝΤΕΡΕ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΡΚΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΝΕΣΤΟΡΑ |
|
|
4.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
2.ΜΑΚΡΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ |
|
|
3.ΝΤΟΥΡΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΣΚΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΘΩΜΑ
του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|