|
|
|
|
«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΑΡΓΙΘΕΑΣ» |
|
|
Καναβός Χρήστος του Χρυσοστόμου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΡΓΙΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΑΡΓΥΡΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
4. ΚΑΜΠΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ |
|
|
5. ΚΙΑΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
6. ΚΙΣΣΑ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
7. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟ ΠΕΤΡΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
8. ΠΟΖΙΟ ΒΑΙΟ του ΛΟΥΚΑ |
|
|
9. ΡΑΪΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΙΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΖΟΥΜΠΟΡΛΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΘΑΝΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
5.ΚΑΝΑΒΟ ΑΡΓΥΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
6.ΚΑΝΑΒΟΥ ΒΑΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
7.ΚΟΡΛΟ ΛΑΜΠΡΟ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
8.ΚΟΥΤΗ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
9.ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
10.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
11.ΣΕΜΠΡΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
12.ΣΚΟΥΜΗ ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
13.ΤΣΙΟΥΜΑ ΦΩΤΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
14.ΧΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΕΛΩΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΑΓΟΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3. ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4. ΝΑΚΟ ΑΝΕΣΤΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ |
|
|
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
9. ΤΣΙΑΚΑΛΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΗΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ |
|
|
3. ΚΟΘΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
4. ΦΩΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΙΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΗΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2. ΜΠΡΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΗΜΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΕΟΦΑΝΗ |
|
|
3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4. ΠΙΝΑΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
2. ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΓΚΙΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
2. ΘΩΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΚΩΣΙΩΡΗ ΦΩΤΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΑΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3. ΘΑΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4. ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗΣ ΚΩΜΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΡΚΟ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
3. ΣΚΥΛΛΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
|
|
4. ΣΧΙΖΟΔΗΜΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΛΛΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΤΣΙΑΚΑΛΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΤΣΙΑΚΑΛΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ |
|
|
3. ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4. ΤΣΙΟΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΙΣΣΑ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΟΝΤΙΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΒΟΜΠΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
2. ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΑΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΙΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΙΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΒΛΑΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3. ΝΤΟΥΦΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΠΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΤΣΙΑΠΡΑΪΛΗ ΙΑΣΣΩΝΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
|
|