|
22.ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΦΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
23.ΤΣΙΤΣΙΠΑ-ΠΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΜΙΣΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΠΕΤΡΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΚΑΝΙΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
4.ΚΑΤΣΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
5.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
6.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑ
του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
7.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
8.ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
9.ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΩΜΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
10.ΤΖΙΒΕΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
11.ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΙΝΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΙΣΗ |
|
|
3.ΝΑΣΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
5.ΠΑΠΑΡΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
6.ΣΑΛΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΘΩΜΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ |
|
|
2.ΛΙΑΒΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
3.ΠΟΥΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
5.ΤΣΙΠΙΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6.ΦΙΛΟΥ-ΚΩΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΡΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΡΑΧΩΒΙΤΣΑ
ΛΑΜΠΡΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ ΘΩΜΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΝΑΣΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΛΟΥΚΑ |
|
|
2.ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΛΠΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΗΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
4.ΤΣΟΥΝΤΣΟΥΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
2.ΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΤΣΙΠΙΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΪΝΤΟΥΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΛΑΝΘΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΪΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΝΙΖΑΜΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΟΥΜΑ
ΧΡΗΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΗΣΗ ΘΕΑΝΩ του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΖΗΣΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΟΥΡΜΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΡΙΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑ
ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΥΡΓΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΛΑΧΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΜΗΝΙΤΣΙΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΕΚΙΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΑΤΕΡΗ ΦΩΤΙΟ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ |
|
|
3.ΠΥΡΓΙΩΤΗ ΠΕΡΙΚΛΗ του ΜΕΓΑΚΛΗ |
|
|
4.ΤΣΙΠΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΠΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΕΚΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΝΕΣΤΟΡΑ |
|
|
2.ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΟΤΡΩΤΣΙΟ ΘΩΜΑ
του ΛΕΩΝΙΔΑ |
|
|
3.ΜΑΤΤΑ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΚΑΛΥΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΑΓΓΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΧΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΣΚΡΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ |
|
|
4.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΞΑΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΚΑΝΗ ΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΣΑΛΑΓΑΡΑ – ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΔΙΤΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΧΡΙΣΤΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΑΧΑΡΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΜΑΡΚΟΥ |
|
|
2.ΛΕΝΤΖΑ ΒΗΣΣΑΡΙΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΛΑΤΣΟ ΒΑΪΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΝΤΟΥΜΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΠΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΙΑΚΑ-ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΛΙΑΣΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΣΑΠΟΥΝΑ ΘΩΜΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
2.ΚΟΥΡΤΗ ΗΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3.ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΛΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΟΥΡΚΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
2.ΠΛΙΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ |
|
|
3.ΡΟΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΜΙΧΑΗΛ |
|
|
4.ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΙΘΩΜΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2.ΜΑΝΩΛΗ-ΜΥΓΔΑΝΑΛΕΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
|
|
3.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΛΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ ΒΑΪΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
|
|
3.ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
4.ΝΤΑΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΛΙΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ-ΚΩΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΜΑΤΟΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΓΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΗ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|