|
|
|
|
«ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ
ΑΛΛΑΓΗ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ» |
|
|
Κουτρομάνος Δημήτριος του Ευαγγέλου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΒΡΟΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΆΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2. ΖΑΧΑΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3. ΚΑΛΟΥΤΣΑ
ΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
5.
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6. ΚΑΡΑΠΑΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ |
|
|
7. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΛΕΩΝΙΔΑ |
|
|
8. ΚΡΟΜΜΥΔΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΩΚΡΑΤΗ |
|
|
9. ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ
ΙΩΑΝΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
10.
ΜΑΝΤΖΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
11. ΠΡΙΤΣΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
12.
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
13.
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
14.
ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
15. ΦΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΠΛΑΣΤΗΡΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΚΑΠΕΡΩΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ
ΕΥΡΙΠΙΔΗ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
4. ΚΟΛΟΒΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
5. ΚΟΥΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6. ΚΟΦΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
7. ΚΟΦΦΑ ΕΥΘΥΜΙΟ
του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
8. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΕΛΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
9. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
10. ΠΛΑΣΤΗΡΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11. ΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ |
|
|
12.
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑ-ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
13. ΣΒΕΡΩΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
14. ΣΚΟΥΦΗ ΦΩΤΙΟ
του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΔΟΛΟΠΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
ΛΙΑΚΟ ΘΕΟΦΙΛΟ του
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΕΡΑΣΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΑΡΚΑΔΑ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΖΑΡΚΑΔΑ ΒΑΙΟ του
ΘΩΜΑ |
|
|
3.
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΗΡΑΚΛΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΟΥΣΙΟΥ·- ΖΕΡΒΑ ΦΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΚΡΙΚΕΛΗ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
3. ΚΡΙΚΕΛΗ
ΛΑΜΠΡΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΑΜΠΕΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΟΛΟΒΟΥ-ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΟΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2. ΜΟΥΣΤΟ ΗΛΙΑ του
ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟ
ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟ
ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
ΜΠΑΣΔΕΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΠΕΛΟΚΟΜΙΤΗ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2. ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3. ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ
ΙΩΑΝΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΕΖΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΝΤΩΝΑΚΗ-ΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
2. ΛΙΑΠΗ ΛΑΜΠΡΟ του
ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
3. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΦΥΛΑΚΤΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
2. ΚΟΡΚΟΤΑΡΑ ΗΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3. ΛΙΝΑ ΦΑΝΗ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4. ΠΡΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
|
|