|
|
|
|
«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ» |
|
|
Παπαδόπουλος Χαράλαμπος του Στεφάνου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΆΡΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ( ΗΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΩΤΗ ΘΩΜΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
3.
ΝΑΚΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4.
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
5.
ΤΡΙΓΚΑ ΗΛΙΑ του ΄ΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
6.
ΦΩΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΝΕΛΑΪΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.
ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
4. ΤΣΕΛΙΟ ΦΩΤΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΡΕΝΤΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΜΠΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
2. ΡΑΓΙΑ ΠΑΥΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΙΜΠΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
|
3.
ΓΑΛΑΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ |
|
|
4.
΄ΕΞΑΡΧΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5. ΖΑΓΓΟ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
6. ΚΑΪΑ ΦΩΤΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
7. ΚΑΤΡΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
8. ΚΑΤΣΙΚΑΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ |
|
|
9.
ΚΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
10.
ΜΕΛΙΣΣΟΥ-ΒΟΥΚΑΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11. ΜΠΑΝΤΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
12. ΠΑΠΑΡΑ-ΣΕΛΕΜΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
13. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
14. ΠΑΠΠΑ ΗΛΙΑ
του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
|
|
15. ΣΙΣΚΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
16. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
17. ΤΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
18. ΤΣΙΑΜΑΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
19.
ΤΣΙΑΧΤΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
20. ΤΣΙΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
21. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΑΜΑΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΣΠΥΡΟΥ |
|
|
3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
4. ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ |
|
|
5. ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6.
ΜΠΙΣΙΛΚΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
7. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΚΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
|
|
4. ΜΟΥΛΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ |
|
|
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟ ΖΗΣΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
6. ΦΕΡΦΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΡΧΟΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2. ΜΠΟΥΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3. ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΤΣΑΜΠΑΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΑΓΚΟΥ-ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΚΑΡΑΠΑΝΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΠΕΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΙΩΤΑΚΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΖΗΣΗ |
|
|
2. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
4. ΝΤΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΝΑΒΡΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΓΚΕΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3. ΛΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4. ΣΤΑΦΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΡΗΓΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΝΩΓΕΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΑΓΓΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ |
|
|
2. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΣΗΜΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2. ΞΗΡΑΚΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3. ΦΛΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΧΛΑΔΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΥΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΜΠΕΝΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3. ΡΙΖΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΡΩΜΑΝΑ ΠΑΥΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΓΕΦΥΡΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΡΣΕΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ |
|
|
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΑΣΛΑΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΥΚΟΛΕΤΣΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΚΟΛΕΤΣΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3. ΚΟΥΜΑΔΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΕΡΜΗΤΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.
ΚΑΡΑΒΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3. ΜΑΝΤΖΑΦΟΥΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΘΡΑΨΙΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΤΣΑΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3. ΝΤΟΥΛΑΒΕΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΕΛΙΑΝΝΙΔΗ ΛΑΖΑΡΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΡΑΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΑΥΪΔ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΑΒΡΗ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3. ΞΩΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4. ΤΖΟΥΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΕΔΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΪΘΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
2. ΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3. ΜΠΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΤΙΜΕΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2. ΜΠΟΥΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΣΕΪΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
4. ΣΚΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΥΨΕΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΒΟΥΝΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΤΣΑΡΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
3. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4. ΞΑΦΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΟΥΤΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΛΟΥΚΥΘΑ ΘΩΜΑ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ |
|
|
3. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΝΤΟΥΛΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΛΟΥΚΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΣΧΟΛΟΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΦΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
2. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3. ΝΤΑΦΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4. ΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
5. ΣΠΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ |
|
|
3. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΡΑΠΑΝΟ ΘΩΜΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΜΠΑΝΤΕΛΑ ΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3. ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2. ΓΡΑΠΑΤΣΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3. ΖΑΒΑΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΛΕΩΝΙΔΑ |
|
|
4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΚΙΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΜΠΕΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3. ΜΠΑΛΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
4. ΝΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΡΕΝΤΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΡΟΥΓΑ ΣΤΑΥΡΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
4. ΦΛΩΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΦΙΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
2. ΤΖΙΑΝΑΒΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|