|
|
|
|
«ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» |
|
|
Παπακυρίτσης Κωνσταντίνος του Βασιλείου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ –
ΤΣΙΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΓΑΓΑΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ |
|
|
5.ΔΗΜΟΥΛΑ-ΠΟΥΡΝΑΡΑ
ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
6.ΖΗΤΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
του ΒΑΪΟΥ |
|
|
7.ΚΑΛΟΓΗΡΟ ΑΝΤΩΝΙΟ
του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
8.ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
9.ΝΤΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
του ΗΛΙΑ |
|
|
10.ΞΕΝΟ ΣΩΤΗΡΙΟ του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
12.ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
13.ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟ του
ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
14.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
15.ΣΙΔΕΡΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
16.ΤΡΟΥΒΑ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΘΕΟΝΗ(ΝΙΤΣΑ)-ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
17.ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΒΑΪΟ του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
18.ΤΣΙΒΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ
του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
19.ΤΣΙΡΑ ΆΡΗ του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
20.ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
21.ΧΑΤΖΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΚΑΡΔΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟ (ΤΣΟΥΚΑΤΟ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
|
|
4.ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
5.ΜΠΟΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
6.ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
7.ΣΤΑΜΟ ΣΤΕΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
8.ΤΟΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
9.ΤΣΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
10.ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
11.ΤΣΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΦΥΛΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΆΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΖΙΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
5.ΛΩΡΙΔΑ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ |
|
|
6.ΝΟΤΟΠΟΥΛΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
7.ΝΤΡΑΧΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
8.ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
9.ΧΗΡΑ ΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΜΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΛΙΑΜΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.ΡΑΧΩΒΙΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
6.ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΣΑΒΒΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΜΑΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΚΑΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
4.ΤΖΕΡΕΜΕ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ |
|
|
2.ΤΑΜΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΣΤΡΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ |
|
|
2.ΜΑΡΓΙΑΝΟ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΒΛΟΧΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
2.ΚΑΛΟΓΗΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΚΑΡΑΜΠΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
4.ΚΑΡΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΕΚΑ ΒΗΣΣΑΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΚΥΡΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΜΠΑΛΑΚΤΣΗ ΦΩΤΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4.ΦΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΤΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΡΕΤΣΙΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΒΔΕΛΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΤΖΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΑΚΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΑΡΧΟΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟ ΑΝΑΡΓΥΡΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΠΡΑΤΣΑ ΠΑΝΤΕΛΗ του
ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2.ΡΑΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ |
|
|
3.ΣΤΑΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑ ΘΩΜΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΤΣΙΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΕΤΣΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΟΚΚΑΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
3.ΠΟΛΥΖΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΝΤΖΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΑΧΟ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΟΛΟΒΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
του ΣΟΦΟΚΛΗ |
|
|
3.ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΝΤΑΝΤΟ ΗΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΤΕΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του
ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΤΣΑΤΣΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΟΥΚΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΦΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΤΖΙΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΝΟΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΪΑ του
ΑΡΙΣΤΙΠΠΟΥ |
|
|
2.ΜΠΛΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΤΣΙΝΑΝΗ ΒΑΙΟ του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΦΑΦΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΑΚΟΥ-ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ |
|
|
2.ΖΑΜΠΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΜΗΤΡΑΚΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΚΡΙΒΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟ του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΣΙΑΦΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΩΝΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΝΤΡΑΧΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ |
|
|
3.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΤΖΗΜΑΝΙΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟ ΗΡΑΚΛΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
2.ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΓΩΓΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
4.ΡΕΒΕΝΗΣΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|