|
|
|
|
«ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ» |
|
|
Παπαλός Κωνσταντίνος του Χρυσοστόμου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΚΡΙΒΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΛΕΩΝΙΔΑ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΚΑΠΝΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΥΛΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
4.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.ΤΣΙΟΥΚΗ ΛΑΜΠΡΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΓΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΖΑΧΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3. ΧΛΑΠΑΝΑ ΗΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΠΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΚΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΤΘΑΙΟ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
4.ΜΑΡΚΙΝΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
|
|
2.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΓΚΟΥΡΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
5.ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ |
|
|
6.ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
7.ΖΑΦΕΙΡΗ –ΠΑΝΤΑΖΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
8.ΖΟΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
9.ΘΑΝΟΠΟΥΛΟ ΧΑΡΙΛΑΟ (ΧΑΡΗ) του ΛΕΑΝΔΡΟΥ |
|
|
10.ΘΕΟΛΟΓΗ ΧΡΥΣΗΪΔΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΛΕΟΜΕΝΗ |
|
|
11.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
12.ΚΑΤΣΙΑΒΑΡΑ ΘΩΜΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
13.ΚΟΓΙΑ – ΜΠΟΖΩΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ |
|
|
14.ΚΟΝΤΑΞΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
15.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
16.ΚΩΤΟΥΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
17.ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
18.ΜΑΝΩΛΗ ΝΕΣΤΟΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
19.ΜΟΥΖΙΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
20.ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
21.ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
22.ΝΑΣΙΑΚΟΥ-ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
23.ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΜΑΛΙΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
24.ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
25.ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
26.ΝΤΡΑΧΑΛΙΑ ΗΛΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
27.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
28.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟ (ΧΑΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
29.ΠΟΥΡΔΑΛΑ ΦΩΤΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
30.ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ
ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
31.ΣΟΥΦΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
32.ΣΦΗΚΑ – ΠΛΑΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
33.ΤΡΥΠΑ ΠΛΙΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ
ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
|
|
2.ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4.ΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΑΝΔΡΕΑ (ΆΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5.ΤΣΙΜΟΥΡΑΚΟ ΛΑΜΠΡΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΝΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
2.ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ – ΙΣΑΒΕΛΛΑ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΜΠΙΤΣΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΦΩΚΙΩΝΟΣ |
|
|
4.ΜΠΟΥΣΤΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.ΜΥΓΔΑΚΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
6.ΠΑΓΑΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
7.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
8.ΠΑΦΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
9.ΣΑΜΑΡΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
10.ΦΑΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11.ΦΑΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ |
|
|
12.ΦΛΩΡΟ ΗΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΟΝΙΑΡΗ-ΖΕΥΓΑΡΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΑΪΜΕΝΟΠΟΥΛΟ ΒΑΪΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
5.ΣΙΩΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6.ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΕΟΔΩΡΑΚΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΛΥΤΡΑ ΜΑΡΚΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2.ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΤΖΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
4.ΨΗΜΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟ ΦΩΤΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
2.ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΛΕΚΚΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΙΔΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΠΑΥΛΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΚΡΙΚΕΛΛΗ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4.ΡΑΪΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΤΖΑΜΠΑΡΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ |
|
|
4.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΤΗΛΙΑ ΦΛΩΡΙΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΛΑΧΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΣΑΚΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟ ΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΣΠΗΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΚΑΣΒΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΪΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΙΡΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟ ΧΡΙΣΤΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3.ΣΑΚΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΣΙΑΤΗΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΨΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΚΟΛΟΒΟ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3.ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΦΥΤΣΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΒΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΡΟΥΝΤΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΑΣΤΕΡΙΑΔΗ |
|
|
4.ΤΑΣΟΥΛΑ-ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΟΠΛΕΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΤΣΟΜΠΑΝΗ ΜΑΙΡΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
2.ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ |
|
|
3.ΜΠΟΛΤΣΗ ΈΛΕΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
4.ΜΠΟΛΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΚΡΙΒΟ ΛΑΜΠΡΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΛΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ |
|
|
3.ΦΡΑΓΚΟ ΒΑΪΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΥ-ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
2.ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΒΥΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΕΟΥ-ΧΑΛΙΑΜΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΟΛΟΚΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3.ΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
4.ΝΤΑΡΤΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΚΑΤΑΒΟΛΑΔΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
4.ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΤΑΚΗ ΒΑΪΟ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ |
|
|
3.ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΛΟΧΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΖΥΓΟΥΡΗ ΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΜΑΝΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΑΛΤΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΠΟΛΥΖΟ ΠΕΤΡΟ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
3.ΣΙΟΥΡΤΟ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΣΚΟΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΝΕΡΑΙΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΑΝΟ ΦΩΤΙΟ του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΑΣΤΡΙΤΣΗ ΤΡΥΦΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΧΑΛΑΤΣΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΞΙΝΟΝΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΒΡΑΜΠΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΒΑΣΙΛΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ |
|
|
3.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟ του
ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΤΕΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΚΛΗΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΑΛΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2.ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3.ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΦΩΤΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΑΛΟΥΚΗ ΒΑΪΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΑΡΑΓΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΛΑΓΟ ΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΙΤΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΓΑΛΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
3.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΡΟΒΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΡΛΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΘΕΟΧΑΡΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΞΑΦΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΜΑΝΩΛΗ ΦΩΤΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΣΙΩΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΣΣΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΠΡΑΝΑ ΛΑΜΠΡΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΜΠΑΡΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ
ΛΑΜΠΡΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΞΑΦΗ ΘΩΜΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΖΝΕΣΗ ΑΓΛΑΪΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΚΑΡΑΣΙΩΤΑ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΡΚΟΥΝΑ ΒΑΪΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΣΚΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|