|
|
|
|
«ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» |
|
|
Πατσιαλής Κωνσταντίνος του Βασιλείου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
2.ΖΑΓΑΝΑ ΒΑΪΑ του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΚΑΡΑΔΗΜΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5.ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ-ΛΙΑΠΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
6.ΚΑΤΣΑΡΑ ΦΩΤΙΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
7.ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΘΩΜΑ του
ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
8.ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του
ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
9.ΛΟΪΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
10.ΜΠΙΖΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ |
|
|
11.ΜΠΙΝΤΟΥ-ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
12.ΝΑΣΙΟΥΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
13.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
14.ΠΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
15.ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΘΩΜΑ |
|
|
16.ΣΤΥΛΟΠΟΥΛΟ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
17.ΤΑΤΣΙΟ –
ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
18.ΤΖΕΛΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
19.ΤΖΙΩΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
20.ΤΣΕΡΕΠΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
21.ΧΑΛΑΤΣΑΚΟΥ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΘΑΝΑΣΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΒΑΪΟΠΟΥΛΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
3.ΓΡΙΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του
ΧΡΙΣΤΟΥ |
|
|
4.ΔΗΜΟΥΛΑ-ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
5.ΚΡΙΚΕΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
6.ΚΥΡΙΤΣΗ ΘΩΜΑ του
ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
7.ΛΑΝΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟ
του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
8.ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
9.ΣΙΑΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΜΙΧΑΗΛ |
|
|
10.ΤΣΙΝΤΖΑ ΧΡΗΣΤΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
11.ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ
του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΥΛΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΖΑΡΙΑΔΗ ΑΒΡΑΑΜ
του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΓΙΩΤΑ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΓΚΑΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
4.ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΟ
του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
6.ΛΙΑΧΑΝΟ ΗΛΙΑ του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
7.ΜΠΑΚΡΑΤΣΗ-ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ |
|
|
8.ΝΤΙΚΑ ΌΛΓΑ του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ |
|
|
9.ΧΑΤΖΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΛΑΜΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΜΟΥΤΣΑΝΙΔΟΥ- ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΝΤΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
4.ΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5.ΠΑΣΧΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6.ΠΑΤΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΗ
του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤOΥ ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΜΠΡΑΝΤΖΟ ΒΑΪΟ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΕΣΚΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΛΑΣΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΜΑΡΓΙΑΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΟΧΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΓΑΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΆΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΑΡΕΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΤΖΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΤΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΙΑΝΝΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΡΙΖΟΥ |
|
|
3.ΛΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ |
|
|
4.ΣΔΟΓΓΟ ΘΕΟΔΩΡΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΑΚΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΖΑΓΑΝΑ ΠΑΥΛΟ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟ ΣΠΥΡΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
4.ΜΠΑΜΟΥ ΆΡΤΕΜΙ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΙΑΒΑΣΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΠΑΤΣΙΑΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΡΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
2.ΖΑΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΘΩΜΑΪΔΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΙΩΜΠΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΓΡΙΒΑ ΘΩΜΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΣΤΑΜΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΤΕΡΤΙΚΑ ΛΕΩΝΙΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΛΑΘΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΚΑΤΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
|
|
3.ΜΑΝΤΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΜΠΑΝΑΣΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
2.ΚΑΤΣΑΝΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΚΩΣΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΦΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΥΛΙΑΜΠΑ ΠΕΡΙΚΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
του ΛΑΖΑΡΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4.ΤΖΙΒΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟ ΘΩΜΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΪΜΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
4.ΤΣΙΝΑΝΗ –ΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Η ΜΑΚΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΜΠΑΚΑΒΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΗΣΤΟ
του ΕΥΡΙΠΙΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΪΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3.ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΩΝΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΒΑΪΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
|
|
3.ΠΑΣΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|
|
4.ΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|