|
|
|
|
«ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» |
|
|
Σκάρλος Αθανάσιος του Δημητρίου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΆΡΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΚΟΥΛΠΑ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.
ΝΤΑΦΟ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
4.
ΠΑΤΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ |
|
|
6.
ΧΑΣΙΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΝΕΛΑΪΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟ ΖΑΧΑΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
2. ΚΑΤΣΑΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
3.
ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4.
ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΡΕΝΤΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΒΛΟΝΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2. ΚΟΝΤΑΞΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΡΗΓΑ ΑΓΑΘΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
2. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.
ΖΑΒΑΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.
ΖΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
5. ΖΙΑΚΑ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
6.
ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
7. ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
8. ΚΛΕΤΣΑ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
9.
ΚΟΥΡΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
10. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ
ΕΥΘΥΜΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
13. ΠΑΠΑΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
14. ΠΑΠΑΥΓΟΥΛΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
15. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
16. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥ του ΣΩΚΡΑΤΗ |
|
|
17. ΤΑΣΙΟΥΛΗ
ΛΕΩΝΙΔΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
18. ΦΑΛΟΥΤΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
19. ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
20. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
21. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΑΜΑΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
2. ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.
ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5.
ΣΑΞΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
6.
ΣΚΑΡΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
7. ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
8.
ΦΑΛΟΥΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΣΜΑ ΘΩΜΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΖΗΣΗ |
|
|
3. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4. ΣΚΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
5. ΣΜΕΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
6.
ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
3.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΠΕΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΚΥΡΙΤΣΗ ΦΩΤΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3. ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΝΑΒΡΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.
ΧΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΓΕΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΜΑΡΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΣΗΜΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.
ΖΕΥΓΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
3.
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
4.
ΤΣΕΤΣΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΧΛΑΔΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.
ΚΑΚΚΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.
ΚΟΥΚΟΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΓΕΦΥΡΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.
ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΕΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ |
|
|
3.
ΜΠΟΥΚΑΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΒΕΡΜΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΜΙΧΑΗΛ |
|
|
2.
ΛΟΥΚΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΡΑΨΙΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΔΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
2.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
3.
ΜΠΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.
ΜΠΡΙΑΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΔΕΛΙΑΝΙΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΣΠΥΡΟΥ |
|
|
2.
ΜΑΛΙΑΓΚΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.
ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
4. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΜΕΣΙΑΚΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
2.
ΜΙΣΣΑ ΣΠΥΡΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.
ΜΠΑΛΑ ΘΩΜΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΤΙΜΕΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΨΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΠΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΥΨΕΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
2.
ΡΟΥΒΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.
ΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΑΧΑΡΑΚΗ–ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΌΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΟΥΤΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΜΠΡΙΑΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.
ΝΤΟΥΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
3.
ΧΑΝΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΣΧΟΛΟΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΤΣΕΑ ΙΩΑΝΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3.
ΣΜΕΤΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΚΙΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.
ΚΟΥΜΠΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΕΛΙΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΘΩΜΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
3.
ΠΙΠΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΚΙΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΜΑΚΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.
ΠΛΑΤΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΒΟΥΒΟΥΣΙΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
2. ΛΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΛΥΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
4.
ΣΜΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΝΤΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.
ΣΤΑΧΟ ΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.
ΤΣΑΚΤΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΡΒΥΘΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
3.
ΞΑΝΑ ΒΑΪΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΆΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|