|
|
|
|
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΟΦΑΔΩΝ» |
|
|
Στουρνάρας Σωτήριος του Ηλία |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΆΡΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΖΙΑΚΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΑΤΕΒΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ-ΠΑΥΛΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΚΑΨΑΛΗ
ΌΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
4.ΜΠΑΝΤΗ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
5.ΡΙΖΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
6.ΤΖΙΟΠΑΝΟ ΘΩΜΑ
του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΝΕΛΑΪΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
ΆΡΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΣΤΕΦΑΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4.ΘΕΟΥ
ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.ΤΡΙΓΚΑ ΗΛΙΑ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΝΤΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΛΕΞΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΒΑΪΟΠΟΥΛΟ
ΙΩΑΝΝΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ |
|
|
2.ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
3.ΚΕΡΒΑΝΙΔΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
4.ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
5.ΜΕΓΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
6.ΜΠΑΖΙΑΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
7.ΜΠΑΝΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
8.ΜΠΙΤΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
9.ΠΑΠΑΥΓΟΥΛΗ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
10.ΠΑΡΑΣΧΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ |
|
|
11.ΠΩΠΟΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
12.ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΥΡΙΠΙΔΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
13.ΤΑΣΙΑΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
14.ΤΣΙΟΥΤΡΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
15.ΦΑΛΟΥΤΣΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΑΜΑΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΗΛΙΑ
του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
6.ΠΑΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ
ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΛΕΙΔΩΝΑ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.ΛΑΖΟ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.ΜΥΡΓΙΩΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
4.ΞΟΥΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΜΠΑΝΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΟΥΛΤΣΙΟΥΔΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΠΑΡΑΛΙΚΟ
ΑΡΓΥΡΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗΜΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ |
|
|
2.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟ
ΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΚΟΣΙΑ ΜΑΡΙΑ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ
ΧΡΙΣΤΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΡΑΨΙΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΛΤΣΙΔΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΤΟΥΓΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΔΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΚΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.
ΘΕΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΙΜΕΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΛΑΘΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΚΑΤΣΑΡΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.
ΚΑΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
2.
ΡΟΥΣΣΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.
ΣΑΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΚΑΤΣΑΡΟ ΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.
ΣΑΛΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
2.ΓΑΛΑΝΙΤΣΑ
ΧΡΗΣΤΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΣΙΔΕΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
4.ΣΠΑΝΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ-ΘΩΜΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
2.
ΝΤΑΝΟΠΟΥΛΟ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
3.
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΓΩ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
|
|
2.ΜΠΑΝΤΕΛΑ
ΘΩΜΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΦΑΛΟΥΤΣΟ
ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|