|
|
|
|
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» |
|
|
Τέγος Χρήστος του Αριστοτέλη |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΓΙΟΒΑΝΗ
ΖΩΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
2.ΓΚΑΖΟΥΝΗ
ΈΛΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΥΔΑ
ΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ
ΦΩΤΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
5.ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΘΥΜΑΡΥΤΟΥ-ΚΟΥΒΑΡΑ
ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΚΡΑΝΙΩΤΗ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΙΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΤΣΑΡΟΥΧΑ
ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΠΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΖΑΪΜΗ-ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑ
ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΚΛΕΑΝΘΗ |
|
|
3.ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
4.ΤΣΑΓΓΑΡΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
5.ΤΣΙΑΧΤΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΒΕΡΟΥΛΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ (ΣΟΥΛΗ) του ΘΕΟΦΑΝΗ |
|
|
4.ΒΟΥΖΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
5.ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ
ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
6.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
7.ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ
ΠΑΥΛΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
8.ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
9.ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
10.ΓΟΥΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
11.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΗΔΟΝΗ (ΔΟΝΑΤΟ) του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
12.ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
13.ΚΑΡΥΑ
ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ |
|
|
14.ΚΩΤΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
15.ΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
16.ΛΕΧΡΙΤΗ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
17.ΜΑΛΛΙΩΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
18.ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
19.ΜΠΟΝΤΟΥΡΗ
ΣΩΚΡΑΤΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
20.ΜΠΟΡΛΑ
ΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
21.ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ
ΧΡΗΣΤΟ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
22.ΝΤΑΝΟΠΟΥΛΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
23.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΩΤΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
24.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΡΓΥΡΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
25.ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
26.ΠΕΤΣΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
27.ΠΙΤΣΑΒΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΜΙΧΑΗΛ |
|
|
28.ΡΑΜΜΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΣΠΥΡΟΥ |
|
|
29.ΣΙΑΚΑΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
30.ΤΣΙΠΡΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
31.ΤΣΙΩΝΟ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
32.ΦΑΛΑΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
33.ΧΑΛΑΤΣΗ
ΑΣΤΕΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΓΙΟΒΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ |
|
|
3.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
4.ΜΑΝΩΛΗ-
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
5.ΣΑΚΚΑ-
ΚΑΡΑΤΕΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΓΓΕΛΗ
ΙΩΑΝΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ
ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΓΚΟΛΙΑ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
5.ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ
ΘΩΜΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
6.ΚΑΡΑΪΣΚΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ |
|
|
7.ΜΑΡΑΚΟΥ-ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
8.ΜΑΤΤΑ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
9.ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΡΗΣΤΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
10.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΥΛΒΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
11.ΣΥΡΟΠΟΥΛΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
12.ΦΥΤΣΙΛΗ
ΛΙΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΟΓΙΑΤΖΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΒΑΖΗ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΚΑΜΖΕΛΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΜΕΓΑ
– ΣΙΑΚΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
|
|
5.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
6.ΣΙΩΚΑ
ΠΑΥΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΆΓΓΕΛΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΓΚΟΥΛΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ |
|
|
3.ΚΑΠΝΟΓΙΑΝΝΗ
ΙΩΑΝΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
2.ΚΟΤΡΩΝΑ-ΚΑΦΡΙΤΣΑ
ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
3.ΚΟΥΤΣΩΝΑ
ΜΑΤΘΑΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΝΗ
ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΛΕΜΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
2.ΚΟΛΙΑΜΠΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΠΝΟΓΙΑΝΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
2.ΣΤΑΘΗ
ΛΑΜΠΡΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΝΑΝΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
3.ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΒΑΛΕ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΙΔΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΕΥΔΟΚΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
2.ΡΑΪΚΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΣΚΟΥΡΑ
ΣΩΤΗΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΗΜΑΚΗ
ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΡΑΝΑ
ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΝΤΗΛΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΓΓΕΛΗ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2.ΔΙΑΜΑΝΤΗ
– ΣΑΚΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ |
|
|
3.ΚΩΣΤΕΛΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
4.ΣΑΚΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του
ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΣΠΗΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΠΝΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΪΜΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΛΟΚΥΘΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΝΑΝΣΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
2.ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟ
ΕΥΘΥΜΙΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
3.ΣΚΟΡΔΑ
ΒΑΪΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΓΓΕΛΑΚΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΘΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3.ΚΟΛΟΚΥΘΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΡΑΝΙΩΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.ΛΙΑΠΠΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΠΕΤΡΟΥ |
|
|
3.ΜΑΝΤΖΙΑΡΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΟΠΛΕΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΦΩΤΗ
ΠΑΝΤΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΧΑΒΔΟΥΛΑ
ΖΑΧΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΧΑΒΔΟΥΛΑ
ΧΡΗΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2.ΖΑΧΑΡΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΜΠΑΛΗ
ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
4.ΜΠΟΛΤΣΗ
ΕΥΘΥΜΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ-ΦΑΛΟΥΤΣΟΥ
ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΖΑΧΑΚΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΤΣΑΡΗ
ΘΩΜΑ του ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΠΑ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ
ΖΗΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΚΟΝΤΟ
ΓΡΗΓΟΡΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3.ΝΕΥΡΑ
ΣΤΑΥΡΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4.ΠΡΑΒΙΩΤΗ
– ΣΤΑΘΗ ΙΛΙΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
2.ΚΟΚΚΑΛΑΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3.ΝΤΑΡΤΑΝΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΕΛΙΣΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΤΣΑΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
|
|
2.ΜΑΝΤΑΛΙΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΑΡΣΑΜΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ
ΛΑΜΠΡΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
|
|
4.ΣΤΡΑΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΛΟΧΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΔΑΝΙΗΛ
ΈΞΑΡΧΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΟΚΚΑΛΗ
ΣΩΚΡΑΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ
ΒΑΪΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
4.ΣΚΟΥΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΝΕΡΑΙΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΡΑΜΕΤΟ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΜΑΚΡΗ
ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΜΠΑΛΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΞΙΝΟΝΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΆΝΘΙΜΟ
ΘΕΟΔΟΣΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.ΚΩΤΟΥΛΑ
ΆΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΜΑΝΙΚΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ του ΛΑΖΑΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΚΛΗΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑ
ΘΩΜΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2.ΓΑΡΙΤΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.ΚΑΡΑΚΑΞΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΘΩΜΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ
ΓΕΩΡΓΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
3.ΦΛΩΡΟ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΙΤΣΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΦΡΙΤΣΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
2.ΚΟΥΤΣΙΚΟ
ΓΡΗΓΟΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.ΜΠΕΛΑΓΙΑ
ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4.ΠΑΛΙΟΒΑΙΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.ΒΑΣΙΛΑΚΟ
ΧΡΗΣΤΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3.ΧΑΒΡΟΥΖΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΡΧΟΝΤΗ |
|
|
2.ΠΑΠΑΛΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΒΡΕΚΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
3.ΚΩΤΣΙΑΡΙΔΗ
ΦΩΤΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΜΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΣΣΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΚΑΝΤΖΑ
ΣΩΤΗΡΙΟ του ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΥ |
|
|
2.ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ
ΙΩΑΝΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΆΓΓΕΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.ΠΑΠΠΑ
– ΚΟΥΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
2.ΣΙΑΚΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
|
|
3.ΣΙΑΤΗΡΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
4.ΤΣΙΩΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2.ΚΑΖΝΕΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ
ΧΡΗΣΤΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4.ΚΩΤΟΥΛΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|