|
|
|
|
«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» |
|
|
Τότσικας Αθανάσιος του Ιωάννη |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΆΡΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΖΑΡΚΙΝΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2.
ΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3.
ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.
ΤΙΝΟ ΠΡΟΚΟΠΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
5.
ΦΑΛΟΥΤΣΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΝΕΛΑΪΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΗΛΙΑ |
|
|
2.
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.
ΝΤΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
4.
ΤΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΡΕΝΤΙΝΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ |
|
|
3.
ΒΙΓΛΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4.
ΓΚΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
5.
ΔΗΜΟ ΗΛΙΑ του ΘΩΜΑ |
|
|
6.
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
7.
ΚΑΪΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ |
|
|
8.
ΚΑΤΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
9.
ΚΟΚΚΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
10. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗ) του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
11. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
12. ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
13. ΠΑΔΙΩΤΗ-ΤΣΕΛΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΕΤΤΑ) του ΘΩΜΑ |
|
|
14. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ-ΤΟΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΖΥΓΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
15. ΠΟΥΛΙΑΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
16. ΣΑΛΗ
ΣΤΕΡΓΙΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
17. ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΑΝΔΡΕΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
18. ΣΤΑΜΟΥΛΗ
ΙΩΑΝΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
19. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ
ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
20. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ
ΛΑΖΑΡΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
21. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΝΕΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΑΜΑΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.
ΓΚΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
|
|
2.
ΠΡΑΝΤΖΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΣΑΞΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
4. ΣΕΡΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
5.
ΣΚΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΣΟΦΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΤΙΚΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΜΠΟΤΗ ΦΩΤΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΜΠΟΥΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
4.
ΤΟΥΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.
ΜΑΚΑΡΗ-ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΠΕΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΡΚΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΣΟΥΛΤΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
3.
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΝΑΒΡΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΠΕΡΙΚΛΗ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ |
|
|
2.
ΣΑΞΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΤΟΠΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΦΟΥΝΤΑ ΗΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΓΕΦΥΡΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΟΝΤΟΒΑ ΘΩΜΑΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
2.
ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3.
ΦΑΛΟΥΤΣΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟ ΗΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2.
ΜΑΡΙΝΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ |
|
|
3.
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΡΣΕΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2.
ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3.
ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΚΑΛΑΠΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
4.
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΖΑΡΧΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
3.
ΜΠΑΛΛΑ ΦΩΤΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΕΔΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΥΨΕΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ |
|
|
2.
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΪΟ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΟΥΤΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2.
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4.
ΧΑΡΟΒΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΣΧΟΛΟΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΣΜΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2.
ΚΑΠΕΛΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΤΣΙΑΜΑΛΟ ΒΑΪΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΚΙΕΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΦΙΛΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΓΚΟΝΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|