|
|
|
|
«ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΓΙΘΕΑ» |
|
|
Λάμπρος Τσιβόλας
του Γεωργίου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΡΓΙΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΡΓΥΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
2.ΓΡΑΒΒΑΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3.ΖΙΩΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ |
|
|
4.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
5.ΜΑΝΤΖΙΟΥΡΑ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
6.ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
7.ΝΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
του ΗΛΙΑ |
|
|
8.ΤΟΛΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
9.ΤΣΑΠΡΑΪΛΗ
ΑΧΙΛΛΕΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΙΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2.ΑΡΚΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του
ΗΛΙΑ |
|
|
3. ΓΩΓΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
4. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
του ΘΩΜΑ |
|
|
6. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
7. ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
8. ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
9. ΚΩΦΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
10. ΡΑΜΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
|
|
11. ΣΕΡΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΘΕΟΦΑΝΗ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΕΛΩΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΚΑΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΚΩΣΙΩΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
3. ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
5. ΜΠΛΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
7. ΠΛΙΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
8. ΦΡΥΔΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
9. ΧΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΗ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΗΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΘΩΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
2. ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗ ΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3. ΚΩΦΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΙΘΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΤΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ
του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3. ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
4. ΤΣΙΒΟΛΑ ΚΟΣΜΑ του ΦΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΣΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΝΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΓΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΓΚΙΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΜΖΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗ Η ΝΑΚΟ ΛΑΖΑΡΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4. ΧΑΝΤΖΗ ΌΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΑΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΜΠΟΥΡΠΟΥΛΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΛΕΩΝΙΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3. ΡΑΠΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ |
|
|
4. ΤΑΣΙΑ ΚΑΙΤΗ του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΝΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΛΗΣ ΚΩΜΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΗΣΗ ΑΓΑΘΗ
του ΕΥΘΥΜΙΟΥ |
|
|
2. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΛΕΩΝΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3. ΝΤΟΥΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΠΑΡΑΣΧΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΟΥΜΠΟΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΚΑΤΣΙΚΗ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΛΛΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
3. ΝΑΝΟ ΒΑΙΟ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
4. ΤΡΥΠΟΓΕΩΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑΝΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΠΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΟΝΤΙΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΑΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΧΑΪΝΤΟΥΤΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΡΙΠΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΘΑΝΟ ΗΛΙΑ του
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΙΛΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΙΩΑΝΝΟΥ |
|
|
2. ΝΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΙΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΣΚΟΥΜΗ ΧΑΡΙΔΗΜΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
2. ΚΟΥΤΣΙΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΚΟΦΦΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΦΛΩΤΣΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΘΕΟΦΑΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|