|
|
|
|
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ» |
|
|
Βλαχογιάννη Γλυκερία του Λάμπρου |
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΘΩΜΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3.
ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
|
|
4. ΛΩΛΟ ΛΑΜΠΡΟ του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
5. ΠΛΑΚΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
6. ΣΙΛΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
7. ΣΟΥΡΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
8. ΧΑΝΤΖΗΓΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΑΝΔΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟ ΕΥΘΥΜΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
3. ΒΑΣΙΛΑΚΟ
ΑΣΤΕΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4. ΒΛΑΧΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΑΝΑΡΓΥΡΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
6. ΓΚΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
|
|
7. ΚΑΠΕΛΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
8. ΚΑΥΚΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
9. ΚΑΦΦΕ ΘΕΟΔΟΣΙΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
10. ΚΟΥΡΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
11. ΛΕΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΖΑΧΟΥΛΗ |
|
|
12.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΆΓΓΕΛΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
13. ΜΑΝΤΖΙΑΛΗ
ΌΛΓΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
14.
ΜΠΑΛΑΤΣΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
15.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
16. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
17.
ΠΑΠΠΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|
|
18.
ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
19. ΡΟΚΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
20. ΣΕΜΠΡΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
|
21.
ΤΑΜΠΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
22. ΤΣΙΝΤΖΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
23.
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΙΠΙΔΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΠΑΜΙΣΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ |
|
|
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
2. ΖΑΡΖΑΝΗ
ΣΩΤΗΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3. ΚΑΡΡΑ ΠΕΛΟΠΙΔΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
4. ΜΑΓΓΟ ΦΩΤΙΟ του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
5. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
6. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
7. ΜΠΑΝΑΣΙΟ
ΕΥΘΥΜΙΟ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
8. ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
9. ΝΤΟΝΤΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
10. ΠΑΝΤΟ ΆΓΓΕΛΟ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
11. ΧΡΗΣΤΗ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
3. ΚΟΣΜΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ |
|
|
5. ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
6.
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΔΗΜΟΤΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2. ΚΡΥΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΜΙΑΡΙΤΗ ΑΝΔΡΕΑ του
ΗΛΙΑ |
|
|
4. ΠΛΑΚΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ |
|
|
5. ΣΚΥΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
6.
ΤΡΙΧΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΡΑΧΩΒΙΤΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
2. ΣΙΑΜΟΡΕΛΗ ΛΑΜΠΡΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
2. ΜΠΑΖΟΥΚΗ
ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΪΟΥ |
|
|
3. ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
|
|
4. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ του ΑΧΙΛΛΕΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του
ΜΑΡΚΟΥ |
|
|
2. ΘΩΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΚΑΛΠΙΝΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
2. ΚΟΤΛΙΤΣΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3. ΤΣΙΓΚΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4. ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
|
|
|
1. ΖΑΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2. ΖΗΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του
ΗΛΙΑ |
|
|
3. ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΈΛΛΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΛΑΝΘΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΤΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
3. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ |
|
|
4. ΤΡΙΜΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΖΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
|
|
2. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΗΛΙΑ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΚΑΤΣΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΜΑΝΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟ ΗΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΥΡΓΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ (ΤΟ ΓΕΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑ) ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΝΑΣΙΑ ΘΩΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
3. ΠΛΑΚΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1.
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2.
ΜΠΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑ ΛΟΥΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΠΑ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ |
|
|
2. ΦΩΤΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ του
ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΡΑΝΕΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟ
ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ |
|
|
4. ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ
ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΡΥΟΠΗΓΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΛΥΒΑ ΘΩΜΑ του
ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
3. ΤΙΓΚΑ ΑΦΕΝΤΩ του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4. ΤΙΓΚΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗ
του ΠΑΝΤΕΛΗ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
|
2. ΓΟΥΣΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
4. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ–ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΞΑΔΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
2. ΚΑΝΑΒΟ ΓΕΩΡΓΙΟ
του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
3. ΤΟΥΡΛΟΥΜΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
4. ΤΣΙΩΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
|
3. ΣΕΦΕΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟ
του ΒΑΪΟΥ |
|
|
4. ΣΠΑΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΑΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΚΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
2. ΜΠΛΕΤΣΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΠΑΤΑ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΘΩΜΑ |
|
|
4. ΤΑΜΠΑΚΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΜΙΛΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
2. ΠΙΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΣΑΚΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΘΩΜΑ |
|
|
4. ΤΕΡΤΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ
ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΒΑΣΙΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΡΚΟΥΒΑΤΗ ΑΧΙΛΛΕΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΟΡΤΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΜΑΝΤΖΙΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
2. ΠΛΙΑΚΟ ΛΑΜΠΡΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3. ΠΟΛΥΖΟ ΙΩΑΝΝΗ του
ΘΩΜΑ |
|
|
4. ΤΙΓΚΑ ΗΛΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΥΡΓΟΥ ΙΘΩΜΗΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΝΤΑΡΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
3. ΝΤΑΡΑΡΑ ΘΩΜΑ του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ
ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ |
|
|
2. ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΑΥΛΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
3. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΒΑΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
|
|
4. ΨΑΡΡΗ ΣΤΕΡΓΙΟ του ΗΛΙΑ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΑΡΙΟΥ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΚΟΝΤΟ ΣΩΤΗΡΙΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2. ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
|
|
3. ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
4. ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
ΤΟΠΙΚΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΜΑΤΟΣ |
|
|
ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ |
|
|
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ του ΛΑΜΠΡΟΥ |
|
|
2. ΝΙΚΑΚΗ ΗΛΙΑ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ |
|
|
|
|
|
|
|