Στον τελικό Θεσσαλίας άνευ αγώνα τα κορίτσια του ΓΕΛ Παλαμά στο μπάσκετ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
![Στον τελικό Θεσσαλίας άνευ αγώνα τα κορίτσια του ΓΕΛ Παλαμά στο μπάσκετ](/media/k2/items/cache/b0d22d539d037b3f08e3c02b8ab9a67c_L.jpg?t=20240313_102817)
Χωρίς να αγωνιστούν στον προγραμματισμένο για σήμερα (Τετάρτη 13/3) ημιτελικό, σε επίπεδο Θεσσαλίας, βρέθηκαν στον τελικό τα κορίτσια του ΓΕΛ Παλαμά, στο σχολικό πρωτάθλημα μπάσκετ.
Η αντίπαλός τους ομάδα του ΓΕΛ Φαλάνης, ενημέρωσε πως λόγω ιώσεων δεν μπορέσει να αγωνιστεί και ως εκ τούτου το παιχνίδι κατακυρώθηκε με 20-0 στην ομάδα του ν. Καρδίτσας.
Π.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις13 Μαρτίου 2024, 12:28