Αναβλήθηκαν οι ημιτελικοί του σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου αγοριών της Δ.Δ.Ε. Καρδίτσας λόγω εθνικού πένθους Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
![Αναβλήθηκαν οι ημιτελικοί του σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου αγοριών της Δ.Δ.Ε. Καρδίτσας λόγω εθνικού πένθους](/media/k2/items/cache/b38595704a66e3a9a214046a59f95750_L.jpg)
Αναβάλλονται λόγω του τριήμερου πένθους, στο οποίο έχει κηρυχθεί η χώρα μετά από το τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα στα Τέμπη
οι αγώνες ποδοσφαίρου αγοριών της ημιτελικής φάσης του Σχολικού Πρωταθλήματος μεταξύ των ομάδων ΕΠΑΛ Σοφάδων - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας και 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας – 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας που είχαν προγραμματιστεί να διεξαχθούν αύριο στο γήπεδο του Αγ. Δημητρίου (βοηθητικό Αστέρα Καρδίτσας).
Οι αγώνες θα διεξαχθούν την ερχόμενη εβδομάδα σε ημερομηνία που θα ορίσει αύριο η Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων της Δ.Δ.Ε. Καρδίτσας
Π.Κ.