Απορρίφθηκε η ένσταση του Ηρακλή Λάρισας κατά του Α.Ο. Σελλάνων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
![Απορρίφθηκε η ένσταση του Ηρακλή Λάρισας κατά του Α.Ο. Σελλάνων](/media/k2/items/cache/70c9063732b9b1bfcf002c52c079b2f0_L.jpg)
Στο κενό έπεσε η ένσταση του Ηρακλή Λάρισας για αντικανονική συμμετοχή του Καλφούντζου του Α.Ο. Σελλάνων στο μεταξύ τους παιχνίδι καθώς η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ απέρριψε την ένσταση.
Αναλυτικά η σχετική απόφαση:
....Απορρίπτει την ένσταση η του αθλητικού σωματείου με την επωνυμία Αθλητική Ένωση Ηρακλής Λάρισας κατά του σωματείου με την επωνυμία Α.Ο. Σελλάνων για αντικανονική συμμετοχή ποδοσφαιριστή στον αγώνα Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ηρακλή Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων περιόδου 2019-2020, στο δημοτικό γήπεδο Φιλιππούπολης στις 5-10-2019.