Τέλος ο Σταματίου από τον Α.Ο. Σελλάνων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
![Τέλος ο Σταματίου από τον Α.Ο. Σελλάνων](/media/k2/items/cache/f9bc0ce719fc664a7829154ea2d85284_L.jpg?t=20181217_072608)
Σύντομη αποδείχθηκε η προπονητική καρίερα του Κώστα Σταματίου στον πάγκο του Α.Ο. Σελλάνων.
Μετά και την χθεσινή ήττα στην Αγριά ο προπονητής της ομάδας του Προαστίου υπέβαλλε την παραίτησή του στη διοίκηση της ομάδας και η οποία έγινε αποδεκτή.
Πλέον και με δεδομένο ότι ακολουθεί διακοπή στο πρωτάθλημα αρκετών ημερών λόγω των εορτών θα υπάρξουν επαφές χωρίς βία ώστε να βρεθεί ο κατάλληλος που θα δώσει στην ομάδα αυτό που απαιτείται για να απομακρυνθεί από τις επικίνδυνες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα.
Τελευταία τροποποίηση στις17 Δεκεμβρίου 2018, 09:26