Προγραμματική σύμβαση Περιφέρειας Θεσσαλίας και Δήμου Αλοννήσου για την αναβάθμιση του γηπέδου στις Κοπρισιές
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μαγνησία
- Εκτύπωση
![Προγραμματική σύμβαση Περιφέρειας Θεσσαλίας και Δήμου Αλοννήσου για την αναβάθμιση του γηπέδου στις Κοπρισιές](/media/k2/items/cache/e923b3ba27a4ab65eb039b0cc55af34d_L.jpg)
Προγραμματική σύμβαση με το Δήμο Αλοννήσου για την υλοποίηση του έργου αναβάθμισης του γηπέδου στις Κοπρισιές προϋπολογισμού 391.052 ευρώ που χρηματοδοτείται από το πρόγραμμα «Φιλόδημος ΙΙ» του Υπουργείου Εσωτερικών υπέγραψε ο Περιφερειάρχης Θεσσαλίας Κ. Αγοραστός.
Το έργο αφορά στην κατασκευή βοηθητικών εγκαταστάσεων στο χώρου του γηπέδου (χώροι υγιεινής, αποδυτήρια, αποθήκες κλπ.) και εγκατάσταση νέου ηλεκτροφωτισμού.