Αλλαγή χώρου που θα πραγματοποιθεί η ψηφοφορία στα εκλογικά τμήματα 254 & 255 της Ματαράγκας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βουλευτικές εκλογές - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Αλλαγή χώρου που θα πραγματοποιθεί η ψηφοφορία στα εκλογικά τμήματα 254 & 255 της Ματαράγκας](/media/k2/items/cache/0215bdb743c00173670ecdd62f3c8b98_L.jpg)
Αλλαγή της τελευταίας στιγμής ως προς το χώρο που θα πραγματοποιηθεί η ψηφοφορία της Κυριακής 7 Ιουλίου στα εκλογικά τμήματα 254 και 255 της Ματαράγκας Καρδίτσας όπως γνωστοποίησε με απόφαση που υπέγραψε σήμερα Παρασκευή (5/7) ο Αντιπεριφερειάρχης Καρδίτσας Β. Τσιάκος.
Ειδικότερα:
Ως κατάστηµα ψηφοφορίας στο 254ο Εκλογικό Τµήµα του ∆ήµου Σοφάδων της ∆Ε Άρνης, ορίζεται το ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ, (ΤΚ 43300, ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ), σε αντικατάσταση του ∆ηµοτικού Σχολείου Ματαράγκας που είχε αρχικά καθοριστεί.
Ως κατάστηµα ψηφοφορίας στο 255ο Εκλογικό Τµήµα του ∆ήµου Σοφάδων της ∆Ε Άρνης, ορίζεται το ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ, (ΤΚ 43300, ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ), σε αντικατάσταση του ∆ηµοτικού Σχολείου Ματαράγκας που είχε αρχικά καθοριστεί.