Πρόσκληση στην κεντρική ομιλία του Φώτη Βρέκου, υποψήφιου Βουλευτή με τη Ν.Δ. στο ν. Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βουλευτικές εκλογές - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Πρόσκληση στην κεντρική ομιλία του Φώτη Βρέκου, υποψήφιου Βουλευτή με τη Ν.Δ. στο ν. Καρδίτσας](/media/k2/items/cache/2e81dff5acee05c0e9a0315b4087c8e9_L.jpg?t=20230515_052843)
Ο υποψήφιος βουλευτής με την Νέα Δημοκρατία, Φώτης Βρέκος, θα πραγματοποιήσει την κεντρική προεκλογική του ομιλία την Δευτέρα 15 Μαΐου και ώρα 9:00 το βράδυ στο ξενοδοχείο «ΚΙΕΡΙΟΝ».
Ο κ. Βρέκος αποστέλλει ανοιχτή πρόσκληση σε όλες τις Καρδιτσιώτισσες και τους Καρδιτσιώτες που θέλουν να παραβρεθούν, να τον ακούσουν και να τον γνωρίσουν από κοντά.
Όπως δήλωσε ο ίδιος « Η παρουσία όλων σας θα με τιμήσει ιδιαίτερα. Με όλη την ευγένεια και το σεβασμό, σας καλώ να συστραστευτείτε μαζί μου για να οδηγήσουμε την Καρδίτσα μας μπροστά. Η στήριξη σας είναι η δύναμή μου».
Από το Γραφείο Τύπου του Υποψήφιου Βουλευτή Καρδίτσας με τη Νέα Δημοκρατία, Βρέκου Φώτη
Τελευταία τροποποίηση στις15 Μαΐου 2023, 08:28