Άλλον ένα σύμβουλο βγάζει ο Α. Στεργίου στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο Αργιθέας - Άλλαξε στις ...καθυστερήσεις η κατανομή! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Δημοτικές - Δήμος Αργιθέας
- Εκτύπωση
![Άλλον ένα σύμβουλο βγάζει ο Α. Στεργίου στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο Αργιθέας - Άλλαξε στις ...καθυστερήσεις η κατανομή!](/media/k2/items/cache/8d2b6ee0d123fb1932a19df34a42a466_L.jpg?t=20231009_171526)
Αλλαγή στην κατανομή των εδρών στο Δημοτικό Συμβούλιο Αργιθέας προέκυψε ...αιφνιδίως το απόγευμα της Δευτερας 9 Οκτωβρίου και ενώ η καταμέτρηση ως προς τους ψήφους έχει ολοκληρωθεί εδώ και κάποιες ώρες.
Σύμφωνα με τη νέα κατανομή από την εταιρεία που παρουσιάζει τα αποτελέσματα των εκλογών ο νικητής των εκλογών Α. Στεργίου λαμβάνει μία ακόμα έδρα επιπλέον, δηλαδή σύνολο 12 από τις 15 που είναι συνολικά. Η προηγούμενη κατανομή ήταν 11-4.
Τελευταία τροποποίηση στις9 Οκτωβρίου 2023, 20:15