Συγχαρητήριο μήνυμα του 1ου ΕΠΑΛ Καρδίτσας στην μαθήτρια Μπέση Ραφαηλία Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Άλλα Αθλήματα
- Εκτύπωση
![Συγχαρητήριο μήνυμα του 1ου ΕΠΑΛ Καρδίτσας στην μαθήτρια Μπέση Ραφαηλία](/media/k2/items/cache/e01c4411c510544aa46a95b0d6b460b6_L.jpg)
Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών του 1ου ΕΠΑ.Λ. Καρδίτσας συγχαίρουν τη μαθήτρια Μπέση Ραφαηλία, της Α τάξης, η οποία συμμετείχε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Παίδων – Κορασίδων 2023 και κατέλαβε τη πρώτη θέση.