Νωρίτερα χρονικά ο αγώνας της Νικόπολης με τους Τιτάνες Παλαμά
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
![Νωρίτερα χρονικά ο αγώνας της Νικόπολης με τους Τιτάνες Παλαμά](/media/k2/items/cache/1f2791dd0a4203243da653f49b3747ac_L.jpg?t=20190425_133131)
Νωρίτερα χρονικά θα πραγματοποιηθεί ο αγώνας της Νικόπολης Πρέβεζας με τους Τιτάνες Παλαμά για την 25η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής όπως γνωστοποίησε με ανακοίνωσή της η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΟΚ.
Αναλυτικά:
Μετά από συμφωνία των δύο Σωματείων, ο αγώνας ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας - ΓΣ Παλαμά «Οι τιτάνες» για την 25η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (3ος Όμιλος) της 05/05/2019 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί στις 15.30, στο Κλειστό Γυμναστήριο Πρέβεζας.
Τελευταία τροποποίηση στις25 Απριλίου 2019, 16:31