Την Τρίτη (20/2) η κοπή πίτας του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου ν. Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
![Την Τρίτη (20/2) η κοπή πίτας του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου ν. Καρδίτσας](/media/k2/items/cache/b868f4ac97bef04cb2390002dc84763a_L.jpg)
Το Δ.Σ του Συνδέσμου καλεί όλα τα μέλη του καθώς επίσης και το Δ.Σ της Ε.Π.Σ.Καρδίτσας να παρευρεθούν στην κοπή της ετήσιας πίτας που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 20-02-2024 στα γραφεία του Συνδέσμου Ιεζεκιήλ 34 (4ος όροφος) και ώρα 19:00.
Για το Δ.Σ