Ανακοίνωση της ΠΑΕ Αναγέννηση για την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον Αλ. Κούρτογλου
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
![Ανακοίνωση της ΠΑΕ Αναγέννηση για την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον Αλ. Κούρτογλου](/media/k2/items/cache/c0644765afd6a5eb92f4f01a3be3e003_L.jpg)
Με ανακοίνωσή της η ΠΑΕ Αναγέννηση γνωστοποίησε την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον βοηθό προπονητή Αλέξανδρο Κούρτογλου έπειτα από πρωτοβουλία του δεύτερου και εξαιτίας ενός προσωπικού θέματος.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Αναγέννηση Καρδίτσας ανακοινώνει πως o Αλέξανδρος Κούρτογλου αποχωρεί από την ομάδα μας για προσωπικούς λόγους. Τους τελευταίους δύο μήνες ο Αλέξανδρος απουσίαζε λόγω προσωπικού του θέματος, το οποίο δεν κατέστη δυνατό να ξεπεραστεί. Τον ευχαριστούμε για την προσφορά του στο Σύλλογο.»