Τον μεσοεπιθετικό Αναστάσιο Δημητριάδη απέκτησε η Αναγέννηση
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
![Τον μεσοεπιθετικό Αναστάσιο Δημητριάδη απέκτησε η Αναγέννηση](/media/k2/items/cache/6c831e3e1f36ee2c98261a726baf9496_L.jpg)
Ο Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας ανακοίνωσε την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή, Αναστάσιο Δημητριάδη.
Ο Δημητριάδης όπως τονίζεται στην ανακοίνωση αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός. Ξεκίνησε την ποδοσφαιρική του καριέρα από την Κ-20 του Ηρακλή, πριν μετακομίσει στην αντίστοιχη του Π.Α.Ο.Κ, ενώ στη συνέχεια προωθήθηκε στην ανδρική ομάδα. Φόρεσε επίσης τη φανέλα των Michalovce, Α.Ε. Καραϊσκάκη, Απόλλωνα Πόντου, Α.Ο. Χανίων, Α.Ο. Ξάνθης, Ηλιούπολης , ενώ μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στο Αιγάλεω.