Απαγόρευση οργανωμένης μετακίνησης φιλάθλων του ΠΑΟΚ για τον αγώνα με την ΑΕΛ
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League
- Εκτύπωση
![Απαγόρευση οργανωμένης μετακίνησης φιλάθλων του ΠΑΟΚ για τον αγώνα με την ΑΕΛ](/media/k2/items/cache/87862c1b3c5bddfda8cc44283e0cacac_L.jpg)
Ανακοινώνεται ότι, σύμφωνα με απόφαση που εκδόθηκε από το Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού, απαγορεύεται η οργανωμένη μετακίνηση των φιλάθλων της φιλοξενούμενης ομάδας Π.Α.Ε. ΠΑΟΚ,
καθώς και η διάθεση εισιτηρίων σ’ αυτούς, κατά τη διεξαγωγή του ποδοσφαιρικού αγώνα της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της SUPER LEAGUE 1, περιόδου 2019-2020, μεταξύ των ομάδων «Π.Α.Ε. ΑΕΛ – Π.Α.Ε. ΠΑΟΚ», ο οποίος θα διεξαχθεί το Σάββατο (15-02-2020) και ώρα 17:15 στο γήπεδο AEL F.C. ARENA, για εξαιρετικούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας.