Αλλαγή καταστήματος ψηφοφορίας για τη Νεράιδα Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Δημοτικές - Δήμος Καρδίτσας
- Εκτύπωση
![Αλλαγή καταστήματος ψηφοφορίας για τη Νεράιδα Καρδίτσας](/media/k2/items/cache/1fa545bc145fdd9bbf0206f7d695ba2b_L.jpg)
Με απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Καρδίτσας κ. Βασίλη Τσιάκου άλλαξε ο χώρος που θα πραγματοποιηθεί η εκλογική διαδικασία της 26ης Μαΐου και 2ας Ιουνίου 2019 (εφόσον απαιτηθεί) στη Νεράιδα Καρδίτσας.
Ειδικότερα, ως κατάστημα ψηφοφορίας στο 40ο Εκλογικό Τμήμα του Δήμου Καρδίτσας στην Κοινότητα ΝΕΡΑΪΔΑΣ ορίζεται η αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου, (ΤΚ 43150, ΝΕΡΑΪΔΑ), σε αντικατάσταση του Δημοτικού Σχολείου Νεράιδας που είχε αρχικά καθοριστεί.