1ο ΕΠΑΛ Σοφάδων: Ευχαριστήριο μήνυμα προς τον Εμπορικό Σύλλογο Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![1ο ΕΠΑΛ Σοφάδων: Ευχαριστήριο μήνυμα προς τον Εμπορικό Σύλλογο Σοφάδων](/media/k2/items/cache/a661f1c33d221b3982ee17581248bac3_L.jpg)
Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του 1ου ΕΠΑΛ Σοφάδων, ευχαριστούν τον Εμπορικό Σύλλογο Σοφάδων για την προσφορά χρηματικού ποσού προκειμένου να πραγματοποιηθεί η τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών της Β΄ και Γ΄ τάξης στα Ιωάννινα.
1ο ΕΠΑΛ ΣΟΦΑΔΩΝ