Δήμος Καρδίτσας: Αναρτήθηκε ο οριστικός πίνακας για τις 111 θέσεις καθαριστών/στριών στις σχολικές μονάδες Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εργασία - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Δήμος Καρδίτσας: Αναρτήθηκε ο οριστικός πίνακας για τις 111 θέσεις καθαριστών/στριών στις σχολικές μονάδες](/media/k2/items/cache/f88bc873e06fbff63a7d70be3134f0cc_L.jpg?t=20200909_112006)
Στην ανάρτηση του οριστικού πίνακα για την πρόσληψη προσωπικού Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου μερικής απασχόλησης για την καθαριότητα σχολικών μονάδων προχώρησε σήμερα Τετάρτη (9/9) ο Δήμος Καρδίτσας.
Συνολικά υποβλήθηκαν 11 ενστάσεις επί των προσωρινών πινάκων από υποψηφίους /ες που υποστήριξαν τη μη συμμετοχή τους στους πίνακες ή και την λανθασμένη μοριοδότησή τους με κάποιες εξ αυτών να εγκρίνονται (μερικώς ή ολικώς) από την Τριμελή Επιτροπή Αξιολόγησης των ενστάσεων.
Δείτε τον τελικό πίνακα κατάταξης εδώ.
Τελευταία τροποποίηση στις9 Σεπτεμβρίου 2020, 14:20