Προσωρινός ανάδοχος για την βελτίωση των υποδομών κατασκηνώσεων Νεράιδας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προσωρινός ανάδοχος για την βελτίωση των υποδομών κατασκηνώσεων Νεράιδας](/media/k2/items/cache/3ccc32e1ac68b2ee69f3917f8e2a10a0_L.jpg)
Την ανάδειξη αναδόχου για την αποκατάσταση των υποδομών κατασκηνώσεων Νεράιδας «έφερε» απόφαση της Δημοτικής Επιτροπής, έχοντας κάνει δεκτή την εισήγηση της αρμόδιας για τον διαγωνισμό Επιτροπής.
Ειδικότερα προσωρινός ανάδοχος ανακηρύχθηκε ο οικονομικός φορέας «ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ», με μέση έκπτωση 13% επί του προϋπολογισμού του έργου που ανέρχεται σε 80.645,16 ευρώ χωρίς ΦΠΑ.
Ενδιαφέρον για τον διαγωνισμό έδειξαν έξι οικονομικοί φορείς με την μεγαλύτερη έκπτωση να είναι η προαναφερόμενη του 3%. Η αμέσως επόμενη ήταν 12,44% και η μικρότερη όλων 6%.
Π.Κ.