Αθ. Μπότας: Αρχίζει ξανά το πρόγραμμα χορήγησης σχολικών γευμάτων στην Καρδίτσα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκπαιδευτικά Νέα
- Εκτύπωση
![Αθ. Μπότας: Αρχίζει ξανά το πρόγραμμα χορήγησης σχολικών γευμάτων στην Καρδίτσα](/media/k2/items/cache/28781904b6a60e39f9b1a1ad89eaaab8_L.jpg)
Αρχίζει ξανά η χορήγηση των σχολικών γευμάτων στα παιδιά των σχολικών μονάδων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Καρδίτσας, από την Τετάρτη 10-03-2021, μετά την ολοκλήρωση των διαδικασιών υπογραφής της σύμβασης μεταξύ του ΟΠΕΚΑ και της αναδόχου εταιρείας.
Σχετικά τις σχολικές μονάδες του Δήμου Σοφάδων που συμμετέχουν στο πρόγραμμα, η διαδικασία θα ξεκινήσει αμέσως μόλις ολοκληρωθεί η σχετική διαδικασία υπογραφής της σύμβασης μεταξύ του ΟΠΕΚΑ και της αναδόχου εταιρείας.
Αθανάσιος Μπότας
Διευθυντής Π.Ε. Καρδίτσας