Αναβάλλεται για υγειονομικούς λόγους το Γ.Σ. Σοφάδων - Γ.Σ. Αλμυρός Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
![Αναβάλλεται για υγειονομικούς λόγους το Γ.Σ. Σοφάδων - Γ.Σ. Αλμυρός](/media/k2/items/cache/d1c0bd3d029f6619322f9ab88f655452_L.jpg?t=20221125_160126)
Με ανακοίνωση της Ε.Ο.Κ. έγινε γνωστό ότι και αυτή τη εβδομάδα δεν θα πραγματοποιηθεί ο αγώνας του Γ.Σ. Σοφάδων καθώς υπάρχουν επιβεβαιωμένα κρούσματα COVID-19.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων covid 19, ο αγώνας μεταξύ των σωματείων ΓΣ Σοφάδων – ΓΣ Αλμυρού της 27/11/22 για την 8η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας ανδρών (4ος όμιλος), αναβάλλεται.
Τελευταία τροποποίηση στις25 Νοεμβρίου 2022, 18:01