Αίσιο τέλος στην αναζήτηση ανήλικου παιδιού στο κέντρο της Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Κοινωνικές - Αστυνομικές
- Εκτύπωση
![Αίσιο τέλος στην αναζήτηση ανήλικου παιδιού στο κέντρο της Καρδίτσας](/media/k2/items/cache/ce78cb07a1a4d631fe76f28467450520_L.jpg?t=20240801_202204)
Την κινητοποίηση της ομάδας Δίας προκάλεσε αργά το απόγευμα της Πέμπτης ένα περιστατικό με ένα 11χρονο αγοράκι που ενώ βρισκόταν στο πάρκο του Παυσιλύπου απομακρύνθηκε από τη επίβλεψη συγγενικού του προσώπου που άρχισε να το αναζητά χωρίς να μπορεί να το εντοπίσει.
Μέσα σε λίγα λεπτά το συμβάν κοινοποιήθηκε μέσω των κοινωνικών δικτύων προκαλώντας ανησυχία, αλλά τελικά το παιδί βρέθηκε ασφαλές λίγη ώρα αργότερα στην πλατεία Δικαστηρίων.
Κ.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις1 Αυγούστου 2024, 23:22