Στις 9.30 θα ανοίξουν το πρωί της Τρίτης (19/1) τα σχολεία στο Δήμο Λίμνης Πλαστήρα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Στις 9.30 θα ανοίξουν το πρωί της Τρίτης (19/1) τα σχολεία στο Δήμο Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/c9e53c6cdb5d09deda418a0fd54bb525_L.jpg)
Με απόφαση του Δημάρχου Λίμνης Πλαστήρα Παναγιώτη Νάνου η έναρξη των μαθημάτων αύριο Τρίτη 19/1/2021 στο νηπιαγωγείο και το δημοτικό σχολείο λίμνης Πλαστήρα, θα γίνει στις 9.30 π.μ.
Η απόφαση λήφθηκε σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς, δεδομένου ότι οι δρόμοι είναι απολύτως ανοιχτοί και οι συνθήκες για τη λειτουργία του σχολείου ασφαλείς.
ΔΗΜΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ