Πολιτιστικός Σύλλογος Ρεντινιωτών Καρδίτσας: Κάλεσμα συμμετοχής στις εκδηλώσεις στις 9 και 19 Αυγούστου
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
![Πολιτιστικός Σύλλογος Ρεντινιωτών Καρδίτσας: Κάλεσμα συμμετοχής στις εκδηλώσεις στις 9 και 19 Αυγούστου](/media/k2/items/cache/c37bb8924a458acdf0472ea4e34f9bfa_L.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ρεντινιωτών Καρδίτσας στα πλαίσια των εκδηλώσεων ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2024 διοργανώνει δύο μοναδικές βραδιές με την στήριξη του Δήμου Σοφάδων και της Περιφέρειας.
Στις 9 Αυγούστου λαϊκό δημοτικό σχήμα με τους Γιάννη Ζιάκο Λένα Ζέτα και Λάζαρο Σατραζέμη.
Στις 19 Αυγούστου Βραδιά ποίησης κάτω από την Πανσέληνο του Αυγούστου 2024 που αναμένεται να μας καθηλώσει όπως και οι εκδηλώσεις που ετοιμάζονται προς «τιμήν» της.
H Πανσέληνος είναι την Δευτέρα 19 Αυγούστου στην περιοχή Αλωνάκια Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε όλους κοντά μας!!!!! Άλλωστε ξέρετε όλοι μαζί περνάμε υπέροχα
Σας περιμένουμε στις 9 και 19 Αυγούστου .
Πολιτιστικός Σύλλογος Ρεντινιωτών Καρδίτσας