Ανανεώθηκε η θητεία των αντιδημάρχων στο Δήμο Λίμνης Πλαστήρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Ανανεώθηκε η θητεία των αντιδημάρχων στο Δήμο Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/46a7f59b31e67b44550c24ab75f5c038_L.jpg)
Σε ανανέωση της θητείας για άλλο ένα χρόνο των τεσσάρων αντιδημάρχων του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα προχώρησε σήμερα 31 Αυγούστου ο Δήμαρχος Παναγιώτης Νάνος.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του KarditsaLive.Net ανανεώθηκε η θητεία για ένα έτος (31 Αυγούστου 2021) των Αντιδημάρχων Βασιλικής Ξηροφώτου και Απόστολου Θέου που είχαν τοποθετηθεί στις 3 Σεπτεμβρίου 2019 καθώς και των Στέφανου Τσιαμαντά και Δημήτριου Παΐση από τέλη Οκτωβρίου του ίδιου έτους.
Σε ότι αφορά τους τομείς αρμοδιότητάς τους παραμένουν ως έχουν.