Ο Αλέξ. Μηλίτσης θα ορκιστεί Δημοτικός Σύμβουλος Λίμνης Πλαστήρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Ο Αλέξ. Μηλίτσης θα ορκιστεί Δημοτικός Σύμβουλος Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/7900ecd20a43066cbd8a7548a018d579_L.jpg?t=20201127_104213)
Ο κ. Αλέξανδρος Μηλίτσης θα ορκιστεί την προσεχή Δευτέρα 30 Νοεμβρίου νέος Δημοτικός Σύμβουλος Λίμνης Πλαστήρα, καταλαμβάνοντας την θέση του προσφάτως εκλιπόντος Δημ. Σκόνδρα.
Ο κ. Μηλίτσης ήταν ο πρώτος επιλαχών στην Δημοτική Ενότητα Πλαστήρα και αποδέχθηκε την πρόσκληση για τη θέση που έμεινε ανοιχτή λόγω του τραγικού συμβάντος.
Π.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις27 Νοεμβρίου 2020, 12:42