Παραιτήθηκε ο Δημοτικός Σύμβουλος Σοφάδων Σπ. Εκίζογλου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Παραιτήθηκε ο Δημοτικός Σύμβουλος Σοφάδων Σπ. Εκίζογλου](/media/k2/items/cache/2d0eb2a39db9abc432453829f5744e7d_L.jpg?t=20221201_083749)
Με απόφαση του δημάρχου Σοφάδων Θάνου Σκάρλου έγινε δεκτή η παραίτηση που κατέθεσε στις 29 Νοεμβρίου ο Δημοτικός Σύμβουλος Σπύρου Εκίζογλου, της εκλογικής περιφέρειας Σοφάδων.
Με την ίδια απόφαση κλήθηκε ο πρώτος αναπληρωματικός Κωνσταντίνος Δημ. Αλεξίου, να προσέλθει εντός 5 ημερών στο Δημαρχείο για να ορκιστεί και να αναλάβει την θέση.
Π.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις1 Δεκεμβρίου 2022, 10:37