ΕΠΣ Καρδίτσας: Επικύρωση καταλόγου σωματείων με δικαίωμα συμμετοχής και ψήφου στη Γ.Σ. της 25ης Ιουνίου 2024
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
![ΕΠΣ Καρδίτσας: Επικύρωση καταλόγου σωματείων με δικαίωμα συμμετοχής και ψήφου στη Γ.Σ. της 25ης Ιουνίου 2024](/media/k2/items/cache/519ff967faeed5b75d78a7ec8c3ce261_L.jpg)
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας ενημερώνει, ενόψει της Ετήσιας Τακτικής Γενικής Συνέλευσης των σωματείων-μελών της που θα πραγματοποιηθεί στις 25 Ιουνίου 2024, ότι επικυρώθηκε από τη Διεύθυνση Αγωνιστικού Αθλητισμού της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού ο κατάλογος των σωματείων με δικαίωμα συμμετοχής και ψήφου.
Σύμφωνα με την απόφαση του αρμόδιου τμήματος της Γ.Γ.Α., τα σωματεία με δικαίωμα συμμετοχής και ψήφου στη Γενική Συνέλευση της 25/06/2024 είναι τα αναγραφόμενα στον παρακάτω πίνακα:
ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ