Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα (29-30/3) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων για σήμερα και Σάββατο και αύριο Κυριακή έδωσε στη δημοσιότητα λίγο πριν τη σέντρα η ΕΠΣ Καρδίτσας.
Την προτελευταία αγωνιστική έχουμε σήμερα για Α' και Α1' ΕΠΣ Καρδίτσας ενώ την Κυριακή (μια ώρα αργότερα λόγω αλλαγής ώρας) γίνονται οι αγώνες για τα play off σε Β' ΕΠΣ Καρδίτσας, το μπαράζ ανάμεσα σε Πτελοπούλα και Ενιππέα και η προτελευταία αγωνιστική της Γ' ΕΠΣΚ.
Α' Ερασιτεχνική - 29η αγωνιστική - Σάββατο 29 Μαρτίου στις 16:00
Α.Ε. Λεονταριου - Α.Σ. Ατρομητος Παλαμα (Ζαγοριτης - Πουπης Θ. - Γκουζας)
Α.Ο. Ελπιδα - Α.Σ. Απολλων Μακρυχωριου (Καλυβιωτης - Αντωνιου Φ. - Κριαρρας)
Α.Ο. Σελλανων - Α.Ο. Ηρακλης Καρδ/Λας (Μαργιολας Αχ. - Τικας Δ.Χ. - Κανιουρας)
ΑΟΚ Παμισσος - Α.Ο. Αστερας (Τσιαχτανης Ν. - Ευαγγελου Ευδ. - Σαββιδης)
Π.Σ. Εθνικος Καρδιτσας - Α.Σ. Ηρακλης Σοφαδων (Κουκουλης Π.– Πεταλας - Καλλιάρα)
Α.Ο. Δοξα Μητροπολης - Α.Ε. Πασχαλιτσα (Μπεκιαρης Λ. - Στεφανης Γ - Κουκουλη Σπ.)
Α.Ο. Μυρινης - Α.Σ. Διγενης (Γαλανης - Βογιατζης - Βουγιουκλακης)
Α.Ε. Καρποχωριου - Α.Σ. Ηφαιστος (Βαρλάμης – Κλησιαρχης - Λουμπονια)
Α1' Ερασιτεχνική - 29η αγωνιστική - Σάββατο 29 Μαρτίου στις 16:00
Α.Ε.Ο. Δοξα Μασχολουριου - Α.Ο. Διαγορας Αμπελικου (Μαλλιωρας Β. - Χαρμπας - Τζελλος)
Α.Ε. Μουζακιου - Α.Ο. Ασπιδα (Κυριτσης Χ. - Σαββαλας - Μπακας)
Α.Ο. Αγναντερου - Α.Ο. Προδρομμιακος (Τζαφαλιας Β. - Πολυζος - Τσιαμουρας)
Π.Ο. Δοξα Αμπελου - Α.Ο. Κρανεας (Μανωλης Ν. - Στεργιοπουλος - Λουσι)
Α.Ο. Σωκρατες - Α.Ο. Κυψελη (Νοτος Π. - Παραθυρας - Καλτσας)
Α.Ο. Ταυρωπος - Α.Ο. Δοξα Αγιας Τριαδας (Γανιας Ι. – Καλαμπάκας - Σιωκας)
Α.Ε. Καππαδοκικου - Α.Σ. Αρης Φιλιας (Ζουκας Κ. - Αργυροπουλος - Παπαλιτσας)
Α.Ο. Αετος Αγιου Θεοδωρου - ΑΣΜ Καραϊσκακης (Λακκιας - Χαβαλες Στ. - Νατσιοπουλος)
Μπαράζ Β' ΕΠΣΚ - Κυριακή 30 Μαρτίου στις 16:30
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Σ Ενιππέας γηπ: Μασχολουρίου (Τζαφαλιας Β. – Γκουζας - Καλτσας)
Β1 ΕΠΣΚ play off - Κυριακή 30 Μαρτίου στις 17:00
Α.Ο Φύλλου – Αστήρ Βλοχού (Βαρλάμης – Διπλαρης - Βογιατζης)
Δόξα Μάρκου – Μελισσοχώρι (Αγγελακοπουλος – Γαννιας - Βουγιουκλακης)
Β2 ΕΠΣΚ play off - Κυριακή 30 Μαρτίου στις 17:00
Α.Ε Ρούσσου – Άρης Καρδίτσας (Βαφειαδης - Κουκουλη Σπ - Κουκουλης)
Ατρόμ. Γεωργικού – Α.Σ Νεφέλη (Νοτος Π. - Πουπης - Χαρμπας)
Γ ΕΠΣ Καρδίτσας - Κυριακή 30 Μαρτίου στις 17:00
ΠΑΟ Θυελλα Ριζοβουνιου - Α.Ε. Μενελαϊς Λουτροπηγης (Καλλιάρα - Μανωλης Ν.– Ευαγγέλου Στ.)
Ακαδημια Ελπιδες Καρδιτσας - Α.Ε. Ψαθοχωρας (Κλησιαρχης - Ζουκας Κ. - Μπακας)
Α.Σ. Κρονος - Α.Σ. Απολλων Αρτεσιανου (Στεφανης - Κουκουμτζης - Τσιμουρτου)
Α.Σ. Πλαστηρας - Α.Ο. Αετος Καλλιφωνιου (Σαββιδης - Λακκιας - Τσιαχτανης Νικος)
Α.Σ. Ασκληπιος - Π.Ο. Αστερας Δασοχωριου (Διπλαρης Μ. - Κριαρρας - Λουμπονια)
Α.Σ. Aκαδημια Ποδοσφαιρου Καρδιτσας - Α.Ο. Δοξα Παλιουριου (Ζαγοριτης - Χαβαλες - Κοτζια)
Ακαδημια Ορφεας Καρδιτσας - Α.Ο. Αιας Καρποχωριου (Τζελλος - Κουκουζελης - Νταραλας)
Παιδικό πρωτάθλημα - Ημιτελικός - Σάββατο 29- Μαρτίου στις 12:30
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΣ (Σαββίδης – Διπλάρης Μ. - Κότζα)