Απόφαση του Δ.Σ. της ΕΟΠΕ για wild card συμμετοχής στην Α2 για τις γυναίκες του ΣΠΑΚ
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
![Απόφαση του Δ.Σ. της ΕΟΠΕ για wild card συμμετοχής στην Α2 για τις γυναίκες του ΣΠΑΚ](/media/k2/items/cache/d1ef458217b08c627da780ca0a7388bb_L.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Ο.ΠΕ. σε συνεδρίασή του αποφάσισε τη χορήγηση Κάρτας Ελεύθερης Συμμετοχής (wild card)
1. Στο σωματείο Α.Ο.Ν. Αμαζόνες στο πρωτάθλημα της Volley League Α1 Γυναικών (συμπλήρωση της κατηγορίας από επιλογή χαμηλότερης κατηγορίας του σωματείου Α.Σ. Ακαδημιών Πρωταθλητών Πεύκων).
2. Στο σωματείο Σ.Π.Α. Καρδίτσας στο πρωτάθλημα της Β' Ζώνης της Α2 Εθνικής κατηγορίας Γυναικών (σύμφωνα με το άρθρο 10 παρ. δ του Γενικού Κανονισμού Οργάνωσης και Διεξαγωγής Πρωταθλημάτων).