Φιλικό για καλό σκοπό έδωσαν Γ.Σ. Σοφάδων και Ίκαροι Τρικάλων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο φιλανθρωπικός αγώνας ανάμεσα στον Γυμναστικό Σύλλογο Σοφάδων και των Ικάρων Τρικάλων.
Παρουσία αρκετού κόσμου και ιδιαίτερα μικρών παιδιών έλαβε χώρα ένας αγώνας που παρά του φιλικού του χαρακτήρα κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον των φιλάθλων μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο. Οι δύο ομάδες πέρα από κάποιες ελλείψεις, παρουσιάστηκαν ανταγωνιστικές και μαχητικές.
Τα έσοδα από το συγκεκριμένο αγώνα καθώς και τα τρόφιμα που συγκέντρωσαν οι μικροί αθλητές του Γυμναστικού θα δοθούν στο Σπίτι Αγάπης Σοφάδων, που πραγματοποιεί αξιοθαύμαστο έργο στην πόλη μας.
Ο Γ.Σ.Σ. θέλει να ευχαριστήσει τον πρόεδρο του ΔΟΠΑΠΣ κ. Ταξιάρχη Ευαγγελογιάννη για την αμέριστη συμπαράσταση στη διεξαγωγή του αγώνα. Παρόντες εκ μέρους του Δήμου Σοφάδων ήταν οι αντιδήμαρχοι κ. Γκοντοβάς, κ. Εκίζογλου και κ. Τουλιάς .
Το Δ.Σ. του Γ.Σ.Σ.