Το ΕΠΑ.Λ Μουζακίου στον Τελικό του Σχολικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
![Το ΕΠΑ.Λ Μουζακίου στον Τελικό του Σχολικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου](/media/k2/items/cache/60f1f3eefe931fe3558a6ff098872981_L.jpg?t=20220404_183236)
Στα πλαίσια διεξαγωγής των ποδοσφαιρικών αγώνων του σχολικού πρωταθλήματος Γυμνασίων - Λυκείων της Περιφερείας Καρδίτσας, στις 04 Απριλίου διενεργήθηκε στο γήπεδο της Κρανιάς Καρδίτσας, ανάμεσα στο 1ο ΕΠΑ.Λ Μουζακίου και στο 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας ο ημιτελικός αγώνας ποδοσφαίρου.
Τελευταία τροποποίηση στις4 Απριλίου 2022, 21:32