Ηττήθηκαν στην Ελασσόνα τα κορίτσια του ΣΠΑΚ
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Ήττα για την ομάδα των γυναικών του Σ.Π.Α Καρδίτσας στην έδρα της δυνατής Ελασσόνας με 3-0 στα σετ (25 - 18, 25 - 11, 25 - 8).
Η ομάδα της Καρδίτσας, στερήθηκε τις υπηρεσίες της βασικής ακραίας Μαρία Παγώνη λόγω τραυματισμού ωστόσο κατάφερε να δείξει ένα καλό πρόσωπο ιδιαίτερα στο πρώτο σετ.
ΣΠΑΚ (Αλεξίου - Χαβρουζάς): Παπαγιώργου - Παγώνη Α. - Παγώνη Μ. - Κωνσταντίνου - Τεντολούρη - Νικολάου - Παπαντώνη - Κολοκύθα - Βαγενά - Παπαστεφάνου - Καρατζιά - Παπασακελλαρίου(λ) - Κανάκη(λ).