Συνάντηση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Δημ. Κουρέτα με τον Γ.Π.Α.Δ. Θεσσαλίας Θωμά Καρανάσιο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
![Συνάντηση του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Δημ. Κουρέτα με τον Γ.Π.Α.Δ. Θεσσαλίας Θωμά Καρανάσιο](/media/k2/items/cache/9e28186bffa7d7f57b2cd8feca3fb450_L.jpg)
Τον Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή Θεσσαλίας υποστράτηγο κ. Θωμά Καρανάσιο δέχθηκε στον γραφείο του την Πέμπτη (7/3) ο Περιφερειάρχης Θεσσαλίας κ. Δ. Κουρέτας.
Η επίσκεψη είχε εθιμοτυπικό χαρακτήρα ωστόσο οι δύο πλευρές συζήτησαν αρκετά θέματα κοινού ενδιαφέροντος που σχετίζονται κυρίως με την ενίσχυση του εξοπλισμού της Ε.Α. σε επίπεδο περιφέρειας Θεσσαλίας.
Ο νέος Αστυνομικός Διευθυντής συνοδευόταν από τον Αστυνομικό Υποδιευθυντή Π. Οικονόμου και τον Αστυνόμο Β’ Πέτρο Παπαδημητρίου, προϊστάμενο του Γρ. Τύπου.