Παραμένει για ακόμα 48 ώρες η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Παλαιά Εθνική Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Για ένα 48ωρο (έως Δευτέρα 4 Φεβρουαρίου στις 13:45) με απόφαση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Λάρισας παρετείνεται η απαγόρευση κυκλοφορίας όλων των οχημάτων στην Παλαιά Εθνική Οδό Αθηνών – Θεσσαλονίκης, από τον κόμβο Νίκαιας (χ/θ 346+400)
Για να δείτε τις εναλλακτικές διαδρομές κάντε κλικ εδώ
Για κάθε πληροφορία σχετική με τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις και την κίνηση των οχημάτων, οι οδηγοί μπορούν να ενημερώνονται στα τηλέφωνα του Τμήματος Τροχαίας Λάρισας: 2410 -683168, 2410-683169.
Τελευταία τροποποίηση στις2 Φεβρουαρίου 2013, 12:45